Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a környezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a környezetem szerint szép vagyok (és aki képet lát rólam, szerinte is), viszont nem talál rám a szerelem? 24n

Figyelt kérdés

2018. szept. 26. 20:32
1 2
 11/18 anonim válasza:
69%
A szépség semmire nem jó. Lehet hogy vonzódnak hozzád de emiatt senki nem lesz szerelmes belèd. No offenz de nem lehet hogy a belső tulajdonságaiddal van a gond? Azok sokkal lényegesebbek a kapcsolatokban.
2018. szept. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%

Eleve lehet nem is vagy szep. Itt gyk-n barhogy nezel ki, biztos valami kanos csavo szepnek fog kikialltani, de valoeletben is hallottam nem egy atlag alatti notol, hogy ot agyon dicserik (meg csak igenyesnek se igenyesek, mielott valaki mondana, hogy a szepseg szubjektiv).

De ha az lennel, akkor az max annyit tesz, hogy figyelmet kaphatsz ferfiaktol. De azt a szemelyisegeddel fenn is kell tartani.

2018. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%

Tinderen ismerkedtem, rossz fiúkba botlottam és hasonló társai... :-) Van baj nálatok lányok, bőven. Van egy 30 éves gyönyörű lány ismerősöm, még kedves is, diplomás is, sorban állnak érte a fiúk/férfiak 16-60, neki egyik sem jó. És panaszkodik mindig, hogy romokban a magánélete, ő is kiírhatta volna a kérdést. Az évek meg elszaladnak és csodálkoztok. Rossz helyen keresitek általában és a rossz fiúkat, mert ugye az a menő.

Nehogy már összejöjjetek egy férfival, aki csak 200-at visz haza, átlagos kinézetű, de tud szeretni, vannak gondolatai, programjai, esetleg még családcentrikus is.

Aki csak szép, az annyit is ér. :-) Majd idővel rájöttök, és szívből kívánom, ne legyen túl késő. F 40

2018. szept. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
30 éves nő sokra megy a 16-25 meg a 45+ a halálig korosztalyokkal
2018. szept. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#13

Mit akarna egy 30 eves a 16evesektol vagy a 60eves nagypapaktol peldaul? Gondolom mar ez is nagy elvarasnak szamit, hogy korabelit szeretne. Mivel diplomas a no (hacsak nem bufeszak), akkor gondolom tobbet keres 200nal, tehat azt sem tartom nagy elvarasnak, hogy kb a sajat szintjen valogasson.

Amugy a szep es okos (jolkereso) nokkel az a baj, hogy tul jok. Ha a szintjukrol szeretnenek ferfit, nehez dolguk lesz. Persze a ferfiak ezert acsingozni fognak, de akkor eleve az a ferfi is felszines, aki 60evesen egy 30eves szep nore vagyik.

Na mimdegy, hads valogasson az ember kedvere, ha egyszer nem talal vele kompatibiliset.

2018. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Sághegyi Péter ***** válasza:
A szépség egy régi-régi mondás szerint belülről fakad. Mivel a külsőt látod meg és az után próbálsz választani gyakran fog csalódás érni. Azt kell keresni akivel élhető az élet. Ez viszont csak alapos megismerés után derül ki. Ha az ilyeneket pl az elején kiszelektálod az első vizuális benyomások alapján ne is várj túl sokat az élettől. Sok sikert!
2018. szept. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Olyannal fogsz összejönni amilyet titkon tudsz hogy jár neked, nem olyannal akivel “akarsz”.
2018. okt. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Csak most láttam a kérdést, de érdekes felvetésnek tartom. Ugyanis valóban a szépséged vonz minden féle embert és lehet, hogy nem veszed észre azt akit kellene,mint azt az előttem szólok mondták. Egy biztos, hogyha nem veszed észre az értéktelen embereket teljesen mindegy, hogy férfi vagy nő, akkor akármilyen a küsőd le kell álnod egy kis önismerkedésre,önértékelésre. Próbálj meg elképzelni magadnak valakit, aki olyan akit te tudnál szeretni és vedd kicsit lazábban, mert el fog jönni az illető. Lehet azért van mindez veled mert görcsösen ragaszkodsz. Nekem egy nagyon szép feleségem volt aki, nem ismerte fel az értékeimet és kirúgott hosszú házasság után(egy gyerekünk is van, őt is én neveltem a jelenlegi párommal). Nem modhatom, hogy álom férfi vagyok, olyan átlagosnak mondhatom magam,de a jelenlegi feleségem aki szerintem szintén nagyon szép és csinos meglátta bennem amit az előző nem. Nála nem a pénz dominált, mert én akkor még csak melós, teknikus voltam és ő igazgató nő, úgy,hogy körbe volt véve pénzes férfiakkal. Csak azt akarom kihozni, hogy a szívednél jobban senki nem tudja megmondani, hogy kire van szükséged.Halgass reá. A Kisherceg is mondta, hogy "csak a szívével lát jól az ember"(lehet nem pontos az idézet).Én azt mondom neked, amit a mostmár felnőtt fiamnak szoktam mondani,aki csinos okos és szebb fiú mint én. Mindenhez idő türelem és szeretet szükséges.Nála bejött.Még nem vagy elkésve,csak próbálj meg halgatni a belső énedre, és nem a pénzt nézni vagy más falcs értékeket. Pénzt azt együtt is tudtok szerezni, ha harmónia van az életedben, életetekben,együtt tolva szekeret sokat lehet teremteni. Különben a nagy fiamon kívül van még három aranyos szép és tündér jó gyerekünk. Kitartást neked és a többi panaszos kiscsajnak is. Üdv.F/55
2018. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!