Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meglát, önkéntelenül dob...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglát, önkéntelenül dob egy csókot a levegőben és közben gyakran a számat nézi. Ezt miért csinálja? :D

Figyelt kérdés

Mármint nyilván nem az a kérdés, hogy "Jujjj, vajon tetszem neki? 😱"

Csak ez olyan fura reakció, még soha senkinél nem láttam ilyet. Tényleg önkéntelennek tűnik, mint mikor megemeled a szemöldököd, ha valaki olyat látsz, aki tetszik.


2018. szept. 27. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
bizsereg rád a nunija
2018. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pasi, szóval a célszerv nem stimmel.

És ezt nyilván tudom. Csak azt nem, hogy ezt miért csinálja, avagy miért nem tudja kontrollálni?

2018. szept. 27. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Hülyéskedik veled, és zavarba akar hozni:DD
2018. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen akkor valószínű, hogy hülyül.
2018. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha önkéntelenül csunálja, akkor zavarban van, észre sem veszi, nem tudja kontrollálni.

Ha direkt, akkor szórakozik a reakciódon.

2018. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A reakciómon nem szórakozhat, mert nem tud vele zavarba hozni. Általában inkább ő jön zavarba tőle. :)
2018. szept. 27. 16:20
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Akkor lehet, hogy végtelenül zavarban van, ez általában a heves rajongás jele. Én férfiként voltam ennek a tárgya régebben, nekem hízelgett, ahogy a kolléganő esetlenkedett. A figyelmemet mindenesetre felkeltette. Ah, régi szép idők. :-)
2018. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Engem Facebook-on hajigált valaki csókos smile-kkal. Fura volt, mert nem voltunk olyan viszonyban, ráadásul nem vagyunk már tinédzserek sem. Amúgy más nőknek is hajigálta a rajongótáborában a szívecskéket Fb-on, egy-egy hozzászólásra. Amikor egyszer összefutottunk az utcán, akkor is úgy köszönt el, hogy puszi.

Olyan férfias kisugárzása volt, hogy teljesen elcsavarta a fejem, pedig alapból ki nem állhatom a flörtölgetős pasikat. Szinte szirénázott bennem a bip-bip.

Egy nárcisztikus pojáca volt amúgy, de imádtam. Azt hittem, hogy ez A szerelem. Csak rám nézett és kirohantam a teremből, meg hasonlók. De ez csak őrületes szexuális vonzalom volt. Valójában nem ért el a lelkemig.

Egy dörzsölt valaki, aki sebezhetetlen, ezért lazán dobálózik csókokkal. Az a tipikus egyéjszakás pasi, aki azt is képes megcsalni, akit szeret teljes szívéből.


Igazából sokkal többet érnek azok a férfiak, akik sebezhetőek, de ők nem fognak puszikkal dobálózni.

2018. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!