Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagy a korkülönbség? 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy a korkülönbség? 21 éves nő,31 éves férfi?

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem a korkulonbseg nagy, hanem meg a csaj dedos.
2018. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem, hogy ha ugyan azok az elképzelések.
2018. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Köztünk is tíz év van, soha nem okozott problémát. Én 28 voltam, mikor összejöttünk.
2018. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne sok? Van akinek ez az ideális, van aki már nem menne bele, mert sír a szája, hogy neki max 2-3 év plusz írható a pasi "számlájára".

Ha boldog tudsz lenni egy ilyen idős emberrel, nem veszekedtek, simán lehet harmóniába élni.

Nem attól lesz jó egy kapcsolat, mert úr isten max csak 2-3 év van köztük, amit sokan így csinálnak.

Még is a tendencia a kapcsolatok terén kortól függetlenül azt mutatja, hogy senki nem tud megállni a másik mellett hosszú távon. Valaki valamit mindig tesz, amiért tönkre megy a kapcsolat. Legyen szó akár megcsalásról.

2018. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire érett a lány..
2018. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Meg attól is, hogy a 31 éves nem nős-e? :-)
2018. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem, sőt, ideális.
2018. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Könnyedebb kapcsolatban nincsen jelentősége.
2018. szept. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az volt az elfogadott nézet, hogy a pasi legyen 5 évvel idősebb.

Aztán pasi létemre egy nálamnál 4 évvel idősebb nővel hozott össze a sors.

Mindenki mondta a magáét, hogy ez így nem lesz jó.

Az eltelt 20 év igazolta, hogy jó választás volt. Ennyi idő alatt egyetlen egyszer sem veszekedtünk. Abszolút egyre jár az agyunk mindenben. Mindkettőnknek kiváló a humorérzéke, emiatt sosincs uncsi nap.

Szóval az életkor csak egy fekete-fehér adat az ember életében, semmi egyéb.

Drukkolok nektek.

2018. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Ha itt kell kerdezni, es ezaltal akar tudatalatt, tudatosan idegenektol visszcsatolast kerni, akkor meg sok.

Koztunk pontosan ennyi van, es lassan 4 eve vagyunk együtt teljes boldogsagban, de ehhez hozzatartozik az, hogy nekem senkit nem kellett errol kerdezgetnem, hanem tudtam mit akarok, tudtam, hogy eselyem nincs boldog kapcsolatra egy 20-21-22-23 stb eves fiuval, mert en ennel sokkal komolyabbra vagyom. Megvoltak a terveim, amik egy meg epp ferfiva eresben levo fiuval teljesen eselytelenek lettek volna, es eszerint is kerestem part. Es nem idegeneket kerdezgettem rola.

2018. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!