Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim szinte szóba sem...

A szüleim szinte szóba sem állnak vele a történtek után. Normális ez? Ti is ezt tennétek?

Figyelt kérdés
Úgy adódott, hogy 'pár' hónappal ezelőtt összejöttünk egy 'családi baráttal'. Nagy a szerelem, de a korkülönbség nagyobb. Bőven az apám lehetne. Nem akartam még elmondani a szüleimnek, nem akartam elkiabálni a dolgokat. Akkor szerettem volna csak elmondani, ha 'tuti biztosnak' érzem a dolgokat, de anya meglátott minket együtt (nem az ágyban, hanem a városban minket kézen fogva, és látott minket csókolózni). Az eset után a férfit folyton lerázzák, apám ki is osztotta, hogy mit képzel magáról.

2015. jan. 15. 22:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves vagy?
2015. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Már elmúltam 18 :) Fősuliba járok, dolgozok is mellette :)
2015. jan. 15. 22:29
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor épp nem sok beleszólásuk van, de gondolom, sokkolta őket, és a szitu annyira furcsa/kellemetlen, hogy nem is nagyon tudják, hogy kezeljék.
2015. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%

Igen, biztosan nehezen tudják ezt a szitut kezelni most. Viszont ha már felnőtt vagy, akkor abszolúte a te dolgod, a te életed, te irányítod. Ha vele akarsz lenni, akkor maradj vele és ne foglalkozz másokkal. A szüleid egy darabig lehet, hogy ki lesznek bukva, sőt, inkább biztos, de egy idő után - ha jó a pasival a kapcsolatotok, szeretitek egymást, akkor - nem lesz mit tenniük, és elfogadják.

De mondjuk első körben azért próbálj meg velük őszintén beszélni erről. Ne kiakadva, hanem normális hangnemben beszélj nekik arról, hogy nektek jó együtt, mennyire szereted, stb., stb.

2015. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
29%
Gond egy szál se! De miért nem tart el a "fogadott" apád???
2015. jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Mert nem a pénze miatt vagyok vele, meg sem fordult a fejemben, hogy ő tartson el. Egy férfitől sem akarok függni, főleg nem anyagilag! ;-) :-)
2015. jan. 15. 22:51
 7/27 anonim ***** válasza:
61%

Hát ha bőven az apád lehetne, akkor elvárható tőle, hogy úgy is viselkedjen. Barátként a szüleiddel, ha a barátjuk.

Mivel eltitkolt egy ilyen fontos tényt előlük, vagy nem akarta felvállalni a kapcsolatotokat - tehát nem tekintette komoly kapcsolatnak -, vagy nem jó, nem őszinte barát.

Bármelyik eset a kettőből ok arra, hogy haragudjanak rá és kerüljék.

2015. jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
'Hát ha bőven az apád lehetne, akkor elvárható tőle, hogy úgy is viselkedjen.' - mármint hogy az életkorának megfelelő emberséggel, érettséggel, jellemességgel.
2015. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudtál találni korban hozzád illő partnert ez a legnagyobb kérdés.

Ja, és az a gond, hogy házi nyúlra lőttél !

Kérdezd meg a barátodtól,hogy mit jelent az,hogy házi nyúlra nem lövünk.

Esetleg a szüleidtől is meg kérdezheted,majd ők elmagyarázzák a jelentés lényegét.

2015. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%
A szüleidnek igaza van, felnõtt vagy de mégsem vagy felnõtt.Ez a pasi ki akarja használni a fiatalságodat.Ne tedd tönkre az életed, kérlek!
2015. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!