Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen ember szociopata?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen ember szociopata?

Figyelt kérdés

Beszélek néha valakivel(30F), de csak a neten keresztül. Tudja, hogy szeretek írni, ezért néha kéri, hogy mutassak egy verset, vagy akármit amit írtam. De ha mutatok, akkor csak negatív dolgokat mond, egyszer volt csak olyan, hogy pozitív volt a reakciója. Azt is tudja, hogy én szubmisszív beállítottságú vagyok, ő pedig ennek az ellenkezője, és talán ezért egyfolytában degradál. Pl. kért rólam képet - oké, mutattam, erre azt mondja, hogy miért nem edzek súlyzókkal. Mondtam, hogy heti 5x edzek, de nem akarok súlyzózni, erre azt válaszolta, hogy minek kérdezek akármit is, ha így reagálok.


Később mondtam, hogy letörlöm a képeket, mert zavar, úgyhogy most mentse le ha kell, de azt mondta nem, mert ha látni akar akkor csak szól (mintha akkor majd rögtön ugranék). Meg hogy kisebb ketrecben kellene tartani. Nem tudom, így mennyire jön át, de abban mi a jó, hogy valaki egyfolytában szóban megaláz, neggel, de néha néha "megtisztel" valami pozitívval?


(Gondolom felmerül az, hogy minek beszélek vele - nem tudom, igazában csak érdekel, hogy van-e másik oldala vagy tényleg ilyen-e egyfolytában.)

23/L



#férfi #nő #TRP mintapéldány
2018. szept. 28. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy agybeteg ember, aki rajtad éli ki a dolgait. Azonnal tiltsd le. Szó szerint elmegyógyintézetbe való.
2018. szept. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"abban mi a jó, hogy valaki egyfolytában szóban megaláz, neggel, de néha néha "megtisztel" valami pozitívval?"

Nem tudom, te keresed őt mindig, talán szereted ha megaláznak(?)

2018. szept. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy én miért csinálom - az érdekel, hogy neki mi lehet a motivációja.
2018. szept. 28. 09:29
 4/11 anonim ***** válasza:
3 Gyűlölet, irigység, féltékenység, harag,düh, agresszió-ez így egyben.
2018. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

4+


Kérdező, ez a személy aki veled ezt csinálja, nem férfi, hanem nő. Csak férfinek adja ki magát neked, hogy még véletlenül se gondolj rá.és a közvetlen környezetedben van az illető.

2018. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez nagyon valószínűtlen, mert a Reddit-en ismertem meg, és senki nem tudja, mi a felhasználónevem. Angolul beszélünk, más időzónában élünk, stb.
2018. szept. 28. 10:02
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

6 Nézz utána, mert ha valaki a gépedre Spyware-t telepített, akkor simán ki tudja deríteni milyen oldalakon mászkálsz és mi a felhasználóneved. De vannak erre már jobb progik is mint amit írtam..


Az illető az ellenséged. De addig tud tevékenykedni, míg a háttérben van, és nem ismered fel.

2018. szept. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7+


1 db fertőzött levéllel is már a gépedre tud jutni.

2018. szept. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szociopata, hanem egyszerűen s***fej. Azok az idióták szoktak így csajozni, akik olvasták valahol, hogy a nőknek az egekben van az önbizalmuk, ezért azt azonnal le kell törni (=csak negatív megnyilvánulások), de nem szabad túlzásba vinni, mert akkor megsértődnek (=néha odadob egy csontot aka ritka pozitív visszajelzés) és azt hiszik, hogy így majd sikerük lesz a nőknél. Egy rettenet béna manipulációs stratégia és eleve csak a lelkibeteg nők körében lehet vele ideig-óráig elérni valamit. Egészséges lelkletű ember (ffi-nő egyaránt) egy ilyen gyökeret az első tahó megynilvánulása után tilt mindenhonnan.

A kérdés inkább az, hogy te miért tűröd, hogy valaki megalázzon? Főleg, hogy nem is élőben kell "tökösnek" lenned csak kattintanod 2-t és már el is tűnt az életedből. Tiltsd a vadbarmot mindenhonnan és keress egy pszichológust!

2018. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szociopata. Egyszerűen talált magának egy lábtörlőt, akin következmény nélkül levezetheti a napi stresszt, illetve legyezgeti az egóját az egész. Igazi szánalmas kis farok, aki attól érzi valakinek magát, hogy lealázza a másikat. Kettőtök közül te vagy a nagyobb nyomorult mondjuk, ha egy ilyennel szóbaállsz, de egészségedre.
2018. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!