Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen képmutató itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen képmutató itt némelyik ember?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy kérdést, aminél egy 25 éves nő egy 44 éves férfivel akarna összejönni. Erre leírja egy férfi, hogy apakomplexusos, neki ezek után már nem kellene, biztos a pénzéért akar vele lenni, és hogy a nők a gázak, amiért ahhoz vonzódnak, aki már letett valamit az asztalra. Írja ezt úgy, hogy ő itt már többször megosztotta velünk a fórumon, hogy 30 éves létére több 14 éves tapasztalatlan lánnyal volt már kapcsolatban, és nem dolgozott még soha egy percet sem.


Másik szintén mai, egy másik férfi, 45 éves, aki a megcsalós kérdésekhez be szokta írni, hogy az érzelmi és az értelmi intelligenciájával is komoly problémák vannak annak a nőnek, aki megcsalja a párját, vagy hogy jobbat érdemelne nála a barátja. De ő is leírta itt már, hogy megcsalta nem is olyan régen a párját, sőt, szinte ráerőszakolta magát részegen egy lányra.


Ezek az emberek honnan veszik az alapot, hogy ugyanazért elítéljenek másokat, amit ők is tettek? Nem gondolják, hogy mennyire képmutatóak? Vagy nekik szabad, mások meg milyen gonoszak, erkölcstelenek, hogy hasonló dolgokat csinálnak, mint ők?


2018. szept. 28. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Nekem az volt a kedvencem, hogy egy magát abszolút hűséges és monogámnak beállító pasi tartotta teljesen természetesnek, hogy szeretőt tart a felesége mellett. Stamd up comedy volt a javából!
2018. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Én vagyok a 25 éves nő, aki a 44 évessel akar összejönni. Én jót mulatok ezeken, értelmi és érzelmi szegény emberek, akik itt próbálnak meg érvényesülni, ha már a magánéletben nem megy. :)
2018. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!