Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Számotokra kizáró ok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Számotokra kizáró ok, ha egy pasi vékony?

Figyelt kérdés
Pl. 195 cm, 78-80 kg, de azért van rajta izom, tehát nem teljesen formátlan, látszik, hogy sportol, rendszeresen mozog. (Persze arra sem kell gondolni, hogy kidolgozott izomzata van.)
2018. szept. 28. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. De ha dohányzik és rendszeresen fogyaszt alkoholt és egészségtelen ételeket, akkor igen, kizáró ok az ember.
2018. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem kizaro ok.

N

2018. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha nem sovány, akkor nem.
2018. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az összes pasim vékony volt, szóval egyáltalán nem kizáró.
2018. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek a sovány fiúk. Ezekkel az adatokkal nekem te ez a kategória vagy.
2018. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Ha nem sovány, akkor nem."


jah, mert a 195/78 az képes nem soványnak lenni? Téged sem az eszedért szeretnek a pasik

2018. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem járok centiméterszalaggal és mérleggel, most így kapásból nincs előttem, hogyan kéne elképzelni egy ilyet. :-) Na és lehet a csontozat is könnyű.


Én 151 cm magas vagyok és 50 kg, nekem ez így teljesen normál testalkat, de van, aki ugyanezzel a testsúllyal kövérnek látszik, más meg soványnak.

2018. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Én 176 centi vagyok, 67 kiló, és nem szoktam tetszeni a nőknek, maximum a 15-16 éves tiniknek. :) Szóval igen, a legtöbb nő nem tud férfiként tekinteni a vékony férfiakra, ezt tapasztalatból mondom. Én se tudok nőként tekinteni a duci lányokra, szóval nem haragszom senkire emiatt.
2018. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem zavar, inkább tetszik. Amúgy is olyan magasan nehéz megoldani, hogy valaki nagyon kigyúrt legyen.
2018. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!