Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túlreagáltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagáltam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Rövid sztori de elég sokat gondolkoztam rajta aztán lehet nincs jelentősége. Van az egyik legjobb barátnőm aki egy szép, dekoratív lány és kitett egy új képet , és a barátom mellettem volt amikor görgettem a telóm és mondta hogy tök szép azon a képen. És elismerem hogy szép de valahogy ez az "agyonsztározlás" hogy tök szép, olyan furán hangzott, mintha "tetszene" neki és mondtam hogy fura amikor ilyen nyilvánvaló véleményeket mond-pl egyik barátnőmre mondta már hogy szerinte nem szép és nem jó nő- hogy ezeket ne előttem tegye. Meg hogy ne fejezze ki magát már ennyire hogy mondjam..ő meg mondta hogy jaj egy képről beszélünk nem jön be neki ha ilyenre gondolok ne nézzem már ilyen embernek és nem jó nő- mondom te is meg én is tudom hogy szép miért mondod h nem jó nő? utána meg monda hogy ne sértsen meg. És számomra olyan fura volt ez az egész. Őt csípi a legjobban a társaságomból mert ő nyitottabb és beszélget vele de neki van barátja és a barátjával is tökjól kijön a barátom. Utána meg mondogatta hogy tudom jól h neki én vagyok a legszebb és nem volt jelentősége vagyis olyan jelentősége amit mondott. Csak nekem ez azért fura mert én se mondok így véleményt a haverjairól, és az nem zavar ha pl énekesekre, színészekre monda így hogy tök szép, mint az egyik legjobb barátnőmre. És ettől olyan érzésem van mintha tetszene neki mint nő.. mert pl ha társasági összejövetel van kérdezi hogy ő is jön e de gondolom azért is mert az a bnőm tud vele csak beszélgetni. De amugy nagyon ritkán van hogy így találkoznánk. Csak valamilyen szinten nem is tudom hogy féltékenységet érzek, vagy túlreagáltam de úgy érzem így nem szívesen taliznék úgy hogy mindketten ott vannak. Mert ez járna a fejembe hogy a képre mondta hogy tök szép. Meg ha szép nőnek tartja minek mondta hogy nem jó nő hogy ne sértsen meg? Persze nyilván ha neki így "tetszene" gondolom nem előttem mondana ilyeneket. Lehet kicsinyes az egész és érzékeny vagyok..túlreagáltam ezt? Lányok nektek ez hogy esne?

21L


2018. szept. 28. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Ha egészséges ember vagy, akkor pontosan tudod, hogy mindenkinél van szebb, van jobb, van okosabb, van ügyesebb.


Csak a majmok azok, akik nem tudják elismerni a másik embert, ha azt látják hogy szépek, okosak valamiben, hanem egyből már kavarnak belül.

2018. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Nekem az lenne fura ,ha barátod évekig nem veszi észre a barátnődet,és hirtelen jó nőnek mondaná.
2018. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Ezzel a nekirohanással azt érted el, hogy ugyanolyan szépnek fogja találni a barátnődet, csak nem mondja el neked, mert nem bízik a megértésedben. Ez nem jó. Nekem soha nem okozott gondot, ha a barátnőmnek tetszett egyik/másik barátomról egy/több fotó Facebookon. Bár én edzek és magabiztos vagyok tehát ez is belejátszik gondolom. :)


A féltékenység gyökere többnyire önbizalomhiány és az nagyon taszító tud lenni.


Röviden: Túlreagálod.

2018. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen, túl...
2018. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Borzasztóan túlreagálod. Javasolnám, hogy azonnal kezdj el az önismereteden és az önbizalmadon dolgozni, még mielőtt tönkreteszed a kapcsolatodat (és az összes többit is) ezzel a viselkedéssel. Ez csak idő kérdése, mert ezt normális ember nem tűri a végtelenségig.
2018. szept. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Túlreagálod egyértelműen.
2018. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Ez olyan gyerekes,tini dolog.Nekem eddig soha nem volt olyan párkapcsolatom amiben a férfi dicsérgetett volna bárkit rajtam kívül.Se 20 évesen, se 30 évesen.
2018. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Igen, de azt sem értem, hogy ő minek tesz ilyen megjegyzéseket. Semmi értelme. Mondja a barátainak, ne neked.
2018. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem egyszerű szinten túlreagálod.

Én is mondom párom elott, ha egy pasi helyes, ő is megmondja ha szerinte szép egy nő.

Nem kell ezt felfújni.

2018. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a palid az idióta. Ebben a helyzetben, hogy a semmiből felhorkan, hogy mennyire szép... néznek rá, hogy ki kérdezte, hogy neked tetszik e!? Nem engedném össze őket a csajjal az tuti.

Férfi nő közt nincs barátság, pláne ha tetszik neki! Légy résen. Legyen önbizalmad is, de sose bízz 100%-ban.

2018. szept. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!