Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túlreagáltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagáltam?

Figyelt kérdés

A barátom 1 hétre elutazott tegnap, viszont előtte való este átjött hozzám. Úgy volt, hogy nálam alszik, vagyis azt mondta, még meglátja. Nekem csak akkor mondta, hogy akkor este a barátaival lesz (az egyikőjüknek volt egy fontos eseménye) és étterembe mennek. Jó, átjött hozzám akkor is, és addig maradt is, mígnem elkésett. Én már beleéltem magam, hogy végre együtt fogunk aludni (már egy ideje több dolog miatt nem tudtunk), erre közli, hogy nem marad estére, én meg kiakadtam, hogy a barátai mindennél fontosabbak neki, én nem is számítok neki.. Persze mondta, hogy jelentek neki valamit, de nem is figyeltem rá, mert érzékeny vagyok és elkezdtem sírni, nem is gondolkodtam. Még akkor mondta, hogy majd éjfél után akkor visszajön, amit csak úgy mondott, hogy megnyugodjak, mert nem jött. Most először veszekedtünk úgymond, holott jól tudom, hogy igenis fontos vagyok neki, mert olyanokat tett, amik ezt mutatják, meg velem van, nem mással..

Azóta annyit írtam neki, hogy miért kellett hazudnia, de nem válaszolt. A veszekedés miattam volt, meg ő akkor bocsánatot is kért, és megígérte, hogy legközelebb bepótoljuk, én meg olyat mondtam neki, hogy biztos csak a szex miatt van velem, amivel megbánthattam, de már megbántam. A barátait már öt éve ismeri, mi meg kb fél éve vagyunk együtt, és megmondta, hogy ne hasonlítgassam magam hozzájuk, egyformán fontosak vagyunk neki, csak különböző módon, vagy valami ilyesmi, értitek.. 19/L 23/f


2016. jan. 31. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem érném be annyival,hogy jelentek a páromnak "valamit".
2016. jan. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csak annyit mondott, és ha nem is mondja mindig, de érezteti velem, hogy fontos vagyok neki, ahogy a kérdésben is írtam..
2016. jan. 31. 11:47
 3/8 Blade Bone ***** válasza:
Hát mondhatta volna előbb is hogy a barátaival lesz, mert akkor nem élted volna bele magad annyiran az egészbe, de ettől függetlenül szerintem elég nagy bunkó vagy már bocsánat, egymásért vagytok, nem csupán ő te érted és fordítva, ha nem engeded élni nem sokáig lesztek együtt, de a barátai ott lesznek, szóval te fogod a rövidebbet húzni. Szerintem nem ártana ha személyesen kérnél tőle bocsánatot.. Ja és egyébként te mért nem mentél vele mikor összejött a haverokkal?
2016. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Személyesen nem tudok bocsánatot kérni még vagy 1 hétig, mert ahogy mondtam, elutazott. Egy az, hogy nem is mondta előtte, meg kedvem sem lett volna már ahhoz az egészhez akkor este.
2016. jan. 31. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Eléggé túlreagáltad 1 este miatt. Jó házi sárkány alapanyag vagy. Féltékenykedés, lelki zsarolás, hiszti, kisajátítás. Teljes a repertoár.
2016. jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Blade Bone ***** válasza:
Akkor hívd fel. :) Egyébként tényleg, kikkel utazott el? A cimbikkel?
2016. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem fogom felhívni, amúgy sem tudnám, mert nem tudja a pin kódját és zárolva van a mobilja (láttam). Amúgy az apjával utazott el kettesben. Egyébként csak az bánt, hogy arra van ideje, hogy a haverjaival eljárkáljon moziba vagy éttermekbe, velem meg csak otthon találkozik. Jó, néha munka után fáradtan, de amikor felhozom ezt, akkor még én vagyok a hisztis, hogy ne hasonlítgassam magam hozzájuk, mert még szép, hogy van rájuk ideje, mivel ők mindig is ott lesznek neki..
2016. jan. 31. 13:57
 8/8 Blade Bone ***** válasza:
Értem, és hát így már azért jobban át lehet érezni amik történtek, csak az elején elmondottakból ezek nem jöttek át, teljesen érthető hogy besokalltál, nekem se esne jól, ha folyton mások lennének elém helyezve.. és hogy ezt még így meg is mondta, az kicsit durva, mert olyan mintha nem is akarna még esélyt sem adni arra, hogy jól érezze magát veled, mintha csak egy otthoni dolog lennél. Visszavonom amit mondtam, nem te vagy a bunkó, hanem ő..
2016. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!