Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tud fájni, marcangoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tud fájni, marcangolni ha megcsal a párod, akivel már régóta együtt vagy?

Figyelt kérdés

Nekem már az is rettenetesen fájt, hogy egy csaj, akivel "együtt" voltam és párszor lefeküdtünk utánam lefeküdt egy másik ismerős sráccal, akivel nem szívleljük egymást már régóta.

Hát akkor azt, hogy lehet túlélni ép ésszel ha a párod, akivel már régóta együtt vagytok, ne adj Isten a feleséged megcsal?

Nem tudom, hogy kibírnám-e, és nem lennék öngyilkos...



2018. szept. 28. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én így jártam. A férjem megcsalt.

Nem is tudom, valaha túl leszek e rajta teljesen.

🤔😢

2018. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Idovel enyhul a fajdalom.. en nekem kb 1,5 ev volt mire azt mondhattam, nem jut eszembe mindennap. Az elso fel evben megakartam olni magam.

De azota sem vagyok igazan jol.. az ismerosok se hittek el, hogy o ilyenre kepes..

Azt hittem sosem leszek rajta “tul” valamennyire. De mostmar olyan tavolinak tunik. Mar nem beszelek rola. Nem gondolok ra, csak ha filmben tvben stb feljon a tema, de igazabol mar akkor sem asszocialok ra mindig :) ennek viszont nagyon orulok. Nem mindenrol az jut eszembe.

Nagyon nagyon mely pontra kerultem tole es az allapotom a csaladom is kikeszitette. Es tenyleg, nem erdekel mar, nem zavar, nem firtatom, mar csak egy kicsit szur a mellkasom ha eszembe jut.

De meg mindig keptelen vagyok bizni barkiben is. Felek mar sosem fogok. Nem csak parkapcsolatban, hanem ismerosokben, baratokban..

De tenyleg, tuleled, kva sok ido, es kva szr, de ha tul vagy a nehezen, mar nem fog fajni. Ujra tudsz “teljes” eletet elni es nem fog ejjel nappal kovetni a gondolat. En leckekent fogtam fel az elettol ezt az arulast. Sok mindenre rajottem es sokat tanultam belole magamrol, a vilagrol, az elettel valo viszonyomrol. Ha masert nem is, ezert halas vagyok, hogy igy alakult. Es ha valaszthatnek, hogy eltoroljem-e, vagy megnem tortente tegyem, igy utolag, azt mondom, tortenjen csak meg. Tenyleg megerositett, ez is egy erzes, amin szerintem jo ha az ember atesik, abbol a szempontbol, hogy felkesziti arra, milyen is (tud lenni) a vilag es azok az emberek akikben feltetlenul bizunk.

2018. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két évembe telt az, hogy túllegyek rajta. Az első évem csak sírással és szomorúan telt, fogytam sokat, nem éreztem magaam nőnek. A fájdalmat fokozta, hogy nem voltak válaszok, csak úgy le kellett zárnom, mert őt kizárólag saját maga érdekelte. Aztán egyre jobb lett, napról napra, tudatosan jártam el a barátokkal, persze kapcsolatról hallani nem akartam. Ennek már több éve, de ahogyan előttem is írta a válaszoló, örülök én is, hogy megtörtént, mert sokat tanultam belőle, dolgoztam emiatt magamon, a naivságomon, óvatosabb lettem, sok mindennel nem egyezem ki már, és igyekszem az értelmet előtérbe helyezni az érzelmek mellett az ismerkedés során.
2018. szept. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos meg tudom érteni mindenkinek a fájdalmát. Gyerekkoromban nem tudtam felfogni, hogy mit is jelent ez, és nem értettem miért zuhan össze mindenki ha megcsalják. Gondoltam csak az adott illető gyenge, és majrézza túl a dolgot...

Most már rájöttem, hogy mekkora csapás is ez. Bárhogy is lehet belőle tanulni, imádkozom, hogy ne kelljen soha átélnem.

Nem akarok régi sebeket felszaggatni, de aki itt van az gondolom már túllépett rajta annyira, hogy tud róla beszélni. Megkérdem hát, hogy nektek mi volt az ami miatt padlóra kerültetek?

Maga a tudat, hogy a párotok egy másik személlyel lépett kapcsolatba, és titeket már nem szeret/nem úgy szeret mint eddig és tönkrement a kapcsolatotok, vagy a szex része, amit mindenki tudja, hogy mikből áll?

2018. szept. 29. 10:20
 5/6 anonim válasza:

Engem nem maga a megcsalas keszitett ki inkabb, hanem, az az alattomos, sunyi szanalmas hazudozas es atbszs amit muvelt velem. Szuneteltunk, mar nem is tudom miert, de igazabol csak nem talalkoztunk de beszeltunk folyamatosan. Megjegyzem ez kb 1 het volt max. Kozben irta, hogy hianyzom, szeret, de azert ismerkedni lehet-e? Kerdezte, hogy ismerkedunk-e, mondta, hogy o nem akar.. direkt rakerdeztem, hogy akar e szakitani, massal lenni, megismert e valakit, megcsal e.. “nem, szeretlek”

Megbeszeltunk 1 napot hogy talalkozzunk, azt attette masnapra mert a “haverjaval” talalkozott. Mindegy, utana talalkoztunk, megbeszeltuk ami gond volt (sosem volt nagy parkapcsolati problemank, csak szrl kezeltuk a kisebb vitakat is), elvette a szuzessegem aznap........

Masnap ujra talalkoztam vele, majd 2 napra ra lemondta a kovetkezo talit es szakitott es letiltott.

Azt mondta “mar nem megy” ???

A megcsalas onnan derult ki,hogy mindenaron tudni akartam, miert szakitott, ezert beleptem a messengerebe es feloldtam magam. De pont akkor irt neki a lany... a beallitott becenev egyertelmu volt.. a beszelgetesbe belelepve mar hetek ota ment a dolog, pucer pncis fszos kepek, “beledelveznek” “szeretlek” stb. O 20 volt. A kislany 15, 16?...

Szamonkertem tole, hogy mi ez, mit kepzelt, kozolte, hogy “ez van” es letiltott. Probaltam hivni es elhordott minden szrnak es rambszta a telefont.

Kesobb kiderult, egyik nap en, masik nap a masik lany ment fel hozza, a szulei tudtak, nem szoltak semmit amikor ott voltam (azok is csaljak egymast 30 eve szoval) a haverjai, LANY ismerose tudta, es nem szoltak nekem. Kozos ismerosoknek hencegett, hogy mindennap massal, es senki se szolt nekem.

A kapcsolatunk eleje ota ment a tinder, badoo stb. Egyszer meglattam a telefonjan, hogy tinder rajta volt es beszelgetett egy lannyal (tenyleg normal dolgokrol) amikor osszevesztunk egy napra, kiakadtam, uvoltottem, hazamentem duzzogva. Utana mondtam ok, tulreagaltam, regebben volt, mondta, hogy csak aznap keresett figyelemelterelest... aha... hat mindegy. Mar akkor tudnom kellett volna, hogy evekig a szemembe hazudott.

Az ajandek amit tolem kapott es az 1 hetes “kapcsolatanak” adta, az faj. Az arulas, a hazugsag, hogy nem tudott csak annyit mondani, hogy “megismertem valakit” az faj. Hogy amikor en hozza tartottam a vonaton es irta mennyire szeret, kozben szervezte le a talit a masik kislannyal, aki TUDOTT rolam, az faj. A legjobb baratnom aki szrt ram amikor a legrosszabbul voltam, az faj. Az anyam, aki ordibalt velem, hogy oljem mar meg magam mert o nem tud dolgozni annyira kikeszitem a “hisztimmel” az faj. A pszichologusom aki lekezelt es nem vett komolyan, nem hallgatott meg, az faj. Az “atbulizott” elkeseredetten a legocsmanyabb idegenekkel smarolos ejszakak es a masnap reggeli sirogorcs es a tortentek valos letenek tudatosulasa, az faj. Amikor kicsit jobban leszel par masodpercre, par percre, par orara, par napra, majd mindig visszaesel es elmegy az eletkedved, az faj.

A tehetetlenseg, az elkeseredett duh, a “miert en?” A “hogy tehette?” A lezaratlansag.

Kit erdekel, hogy megcsalt. Az volt a legkisebb bajom. 36kgra fogytam, es majdnem megoltem magam. Sosem voltam eros ember, szikla szemelyiseggel es barmennyi onertekelessel is.. az egyetlen baratom es bizalmasom volt az eletben, es elarult.

Bocsi, hogy hosszu lett. Egy megcsalasban mindig vannak mas tenyezok es korulmenyek,kovetkezmenyek. Egy megcsalas sem “csak megcsalas”. Mindenki atel valamit, es azt mashogy. Mindenkinek mas az elete. Most nem szeretnem kielemezni az en kapcsolatom, de fontos megemliteni, hogy egy megcsalasnal, MINDKET fel hibas. Legyen az 50-50 vagy 1-99 aranyban elosztva, nehez beismerni sokszor, de a megcsalt fel is valamivel hozzajarult a megcsalashoz. De ebbol tanulunk.

2018. szept. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kérdező, én is így gondoltam, hogy már az is rettenetesen fájna, ha az 'együttlevésünk' után egy másik valakivel lenne együtt, és hogy arra gondoltam, hogy hogy birhatják ezt ki azok, akikkel ez megtörtént. és arra is gondoltam, kisgyerekként, hogy a megcsalásnál talán nincs is rosszabb az életben. mignem ez megtörtént velem is 8 hónapja.

Úgyhogy együtt éreztem az előttem szólókkal és teljesen átérzem, hogy ehhez akár egy év is kell, a feldolgozáshoz.


az előzményekről, annyit, hogy első kapcsolat volt nekem, másfél év udvarlás előzte meg, és egy nap belenéztem a telojába ahol az fogadott, hogy párhuzamosan van egy másik barátnője közel fél éve és egyikünk se tudott a másikról. ezen kívül más lánnyal is szexuális beszélgetések.. képek.. az első érzés a sokk... az, hogy valami, ami köztünk történt, nekem szent volt, elvette a szüzességem stb és ő megszentségtelenítette az egészet, és egy pillanat alatt oda lett az elmult két és fél év. és nem tudom külön bontani, hogy az fáj jobban, hogy mással együtt volt úgy vagy, vagy hogy már nem szeret ?

talán az a tudat, hogy bármennyire is szerettem volna ezt az egészet meg nem történtté tenni és csak a szépet visszakapni újra, hogy együtt nevessünk megint, már nem tehettem ezért semmit és már őt nem érdekeltem semmilyen szinten, és inkább együtt maradt a másik lánnyal. viszont, amit irtak is , hogy mindkét fél hibás, egy ilyen esetnél ezt nagyon nagy %ban magamnak tudom be néha mégis. vmi magyarázatot próbálok keresni és az egyik énem olyankor azzal magyarázza, hogy amiatt történt, hogy nem volt jó a szexuális rész, mert a másik lánnyal valo beszélgetésükben olvastam, hogy fuh na miket csináltak... én pedig még ahhoz képest még kis szüzies voltam és bátoritás kellett volna. de már nem tudom megitélni mi számit jónak és az a baj félek, hogy a következő embernél mi lesz így és teli lettem gátlásokkal.


amugy lehet ez, hogy túl mélyérzésű voltam, túl sokat jelentett ez az egész ez volt a baj.

valóban lehet ebből tanulni, de senkinek nem kívánom, hogy valaha átélje ezt. én úgy érzem tudok róla beszélni, és a nehezén már túl vagyok, már járok iskolába, eszek, visszatért a körforgás, az első egy hónap volt durva. de már el tudom hinni, hogy létezhetnek még azért hűséges férfiak és nyitottnak is érzem magam valami újra. eltudom hinni, hogy lehet olyan kapcsolat, ami szellemi szinten is kielégítő tud lenni. valószínűleg, nem voltunk egymáshoz valók, ha ezt megtudta tenni és ez inkább egy esélyt ad arra, hogy lehessen még ennél is jobb, ami elfeledteti. ez legalább kiderült, és így többé legalább nem akarnék vele összejönni már.



22/L

2018. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!