Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen hosszú távú célokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen hosszú távú célokat tűztök ki egy kapcsolatban, amit aztán közösen valósítatok meg?

Figyelt kérdés
Most nem feltétlen ilyenre gondolok mint házasság, gyerek vagy egy közös lakás. Inkább egy nagyszabású utazás, esetleg közös vállalkozás.

2018. szept. 9. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a nyaralás, utazás az pont rövid távú.

De az együtt megöregedni a legkomolyabb hosszútávú célunk.

2018. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
utazáshoz azért írtam, hogy nagyszabású, mert mi Új-Zélandot szeretnénk megnézni, ami azért nem olyan olcsó. Főleg pályakezdőként kell rá spórolni.
2018. szept. 9. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor marad továbbra is az együtt megöregedés. Nem tudom, hogy lesz-e más a jövőben. Mindig a lehetőségeinkhez mérten pozicionáltuk be a céljainkat, így elkerültük a nagy gyűjtögetést, kuporgatást.
2018. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk azért vannak olyan céljaink, amihez kell gyűjteni - pl a lakáshoz elég sokat kellett gyűjtögetnünk. De most már a következő cél valóban a gyerek, ami után pedig már be van tervezve egy csomó utazás- nem a Balaton meg a Horvát tengerpart, inkább Machu Picchu, a Yosemite nemzeti park, Japán, Botswana, ilyesmi helyek vonzanak, és akármennyire is jók az anyagi lehetőségeink, lakáshitel és majdan gyerek mellett ezek igenis előre tervezést igényelnek.

És igen, közös vállalkozást is tervezünk, meg a következő házunkon is már agyalunk, pedig csak fél éve költöztünk. Szerintem ezek elég általánosak.

2018. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!