Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire probléma nálatok, ha valaki ellenzi az eljegyzést és a házasságot?

Figyelt kérdés

Felesleges és álszent ceremóniának tartom ezeket. Azzal, hogy én nem kérem meg a kezét még ugyanúgy szeretni fogom őt. Egyszerűen csak feleslegesnek érzem azt, hogy egy 50 ezer forint feletti gyűrűvel meglepjem őt aztán csináljuk ezt a házassági ceremóniát ami ugyancsak sok pénz és azzal büszkélkedjek a rokonaimmal, hogy nézzétek házas vagyok. Azt a pénzt sokkal hasznosabb dolgokra is ellehetne költeni, mint ilyen jelentéktelen ceremóniákra.

Mostanában lettem házasság, eljegyzés ellenző és nem tudom, ha ismerkedek valakivel akkor nem e fogom elrémiszteni ezzel.


2018. szept. 29. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nagyon, de nem vagyunk egyformák. Sokat könnyít gyerekvállaláskor hitelkor stb ha összekötjük az életünk hivatalosan. Szeretném a párom a férjemnek nevezni, szeretném a családommal barátaimmak együtt megünnepelni hogy hivatalosan is összekötjük az életünket és szeretném megélni azt a pillanatot mikor a szerelmem letérdel elém és megkér hogy legyek mellette egy életen át.. mert én ilyen romantikus lélek vagyok. Nem kell drága gyűrű, de én szeretném ezt megélni. Viszont nem mindenki ilyen és ezzel sincs semmi baj. A baj akkor van ha az egyik szeretné a másik nem. :)
2018. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Aki szinten egy velemenyen van, azt nem fogod elriasztani. Engem pl. nem riasztana el, csak nyugtaznam, hogy nincs ertelme tovabb ismerkednunk, hiszen nem akarunk egyet, mert en tudom magamrol, hogy senkinek nem leszek evtizedekig csak a baratnoje vagy elettarsa, ahogyan egy csomo megalazo proceduranak se lennek magamat hajlando kitenni egy esetleg oroklessel vagy egyeb hivatali intezkedessel jaro dolgokkal kapcsolatban, mert nekem olyan ferfire van szuksegem, aki igenis elkotelezodik mellettem es megerti a tiszta jogi helyzettel jaro elonyoket, amiket a hazassag teremt. Plusz nem tenne ki olyan megalazo szituacioknak, hogy 40x eves fejjel is majd X baratnojekent kell bemutatkoznom.
2018. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell 50 ezres gyűrű, és van egy egyszerű polgári megoldás is, amire szűk kört meg lehet hívni (közeli családtagok, közeli barátok), az után esetleg egy kis fogadás - nem kell milliókban gondolkodni :D jól esne, ha majd összekötném valakivel az életem, tényleg nem kell és nem is szeretnék kirakatkapcsolatot és álomesküvőt szervezni belőle, de hát nem is kötelező. Tehát nekem nem lenne a házasság ellenzése túl szimpatikus.
2018. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%

A házasság elsősorban egy gazdasági társulás, szerelem ide vagy oda.

Adójóváírás, hitel, ügyintézés, gyermekvállalás, vízum stb stb. Vagy neked majd jól fog esni, ha a gyermeked születésénél apasági nyilatkozattal kell bizonygatni, hogy a tiéd?

2018. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én mindig is elleneztem a házasságot. Különösebb problémám sose volt belőle.
2018. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nalam egyaltalan nem, mert en meg gyereket se akarok.
2018. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne probléma, sőt inkább előny, én se vagyok oda meg vissza a házasság gondolatától.


23/N

2018. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ezek jó esetben hónapokig, de inkább évekig nem merülnek fel és ha igen, akkor is tudsz hazudni, hogy még egy darabig jól érezzétek magatokat.
2018. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem nem izgatna a dolog, nem ellenzem, de nem is kell, hogy elvegyenek. Vagy, ha úgy alakulna, akkor se kéne 50ezres gyűrű meg ilyenek. Viszont az tény, hogy jogilag előnyös.
2018. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi a párommal "lázadunk", és már tíz éve nem házasodunk. Én sosem vágytam esküvőre, és hát ugye zsák a foltját... 35N
2018. szept. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!