Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem felbontotta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem felbontotta az eljegyzést, ennek már 3 hónapja, most új barátnője van. Nem tudom elfogadni, minden nap rá gondolok. Mit tegyek? Nekem is van barátom,3 hete, akit még nem szeretek, s úgy érzem, az exem életem szerelme.

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ne hülyítsd a barátodat! Ha még azt érzed, hogy az exed életed szerelme, akkor ne kezdj bele újabb kapcsolatba!
2018. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Addig nem kezdünk új kapcsolatba, míg a másikat le nem zártuk végérvényesen. Kutyaharapást szőrével? Tisztességtelen a partnereddel szemben.
2018. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor valószínűleg az új lány miatt dobott téged. Kár rá pazarolni az idődet, fiatalságodat. Sajnos el kell fogadni, hogy nem téged szeret! Lehet, hogy korai volt még párkapcsolatot létesítened.
2018. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
97%

1. Valószínűleg azért bontotta fel, mert már akkor megvolt a csaj.

2. Én is így jártam csak férfiként, tizen év után eljegyzés, és aztán félrekúrt sajnos egy vénemberrel.

3. Én is azt hittem, hogy soha nem fogom tudni elengedni, de a szakításnak vannak fázisai. Amint eljutsz a düh fázisába, hamar el fogod tudni engedni. Nekem is sikerült.

4. Sajnos én is azt csináltam, hogy csajoztam miközben még nem voltam túl, azokból a kapcsolatokból nem is lett semmi.



Hajrá, ne add fel, vár Téged egy sokkal de sokkal jobb férfi a világban, akivel azt fogod érezni, hogy kár volt az exedre időt pazarolni :)


Sok erőt és kitartást kívánok Neked!

2018. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Te csak menekülsz az új partnerbe, de neki már valószínűleg akkor is megvolt a mostani. Így gondolj rá.
2018. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!