Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság csak az a nő ér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság csak az a nő ér valamit is aki mindenét kirakja a facebookra?

Figyelt kérdés
Csak ázom a nők számítanak a férfiaknak akiknek nagy mellük és fenekük van és ezt ki is rakják? A visszafogott,de szép lányokat miért csalják meg mindig?
2018. szept. 30. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Nincs facebookom. Szolidan öltözök. Igaz nem koslatott utánam a fél város és a korosztályomhoz képest nehezebben találtam párt, de... ő nagyon megbecsül. Kitartunk egymás mellett. Mindig megbeszéljük a dolgokat, hogy mindkettőnk igényének megfeleljennek a dolgok.

Már 8 éve vagyunk együtt.


Szóval én úgy érzem teljesen jól jártam azzal, hogy "értéktelen" vagyok a húspiac számára.

2018. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kirakja mindenét? Azokhoz hűtlenek a legjobban a pasik
2018. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, gyakorlatilag nem:)


Manapság, a szétkaszabolt, felfújt, műhajas,tetovált nőci a trendi.Amiből sorra jönnek veled szemben az utcán és mind egyforma és a húszéves is vagy 30+-osnak néz ki. Arra leszek kíváncsi, hogy ezek hogy fognak kinézni 50+-osan:)

2018. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Oké, most tudom, megcsaltak téged, és sértett vagy. Nem azért csaltak meg, mert visszafogott és szép lány vagy, hanem mert gerinctelen volt a pasid, de arról, hogy idáig jutottatok, arról mind a ketten tehettek.


Ja, és aki k..rvának áll, ne csodálkozzon, hogy megb..szák. Ezt arra írom, hogy akik kiteszik mindenüket.

Szerinted, ez az érték?


Érdekes, én szép vagyok, bár nem éppen visszafogott, de a párom NEM csalt meg és nem is fog. Ismerem. Minden nap teszünk azért, hogy a kapcsolat működjön.


Anyukádat is megcsalta apukád?


Egyébként fejezd be a hisztit, oké?

2018. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

nem!



viszont mivel azokra a helyi szépfiúkra ácsingkózol, akik a FB-on feszítenek, és az ilyen pucsítós csajokra buknak, így sajnos vagy beállsz a sorba, vagy keresel normális férfit.

2018. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem!

Nálam pont fordítva van, aki szolid képeket tesz ki, és a valóságban is úgy öltözködik, viselkedik, az tud jó benyomást kelteni.

Akik kiteszik mindenüket, azt sugallják itt vagyok mint egy darab hús gyere szerezz meg magadnak. Egy nő nem szimpatikus ha a testével akar jó benyomást kelteni.

2018. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erre mondanék egy ellenpéldát. Az egyik ismerősöm mindenét kirakja, de még mindig nem volt párkapcsolata. Kavarásai voltak, de aztán mindig az jött ki a végén, hogy a srác egy bunkó szemét mert nem veszi őt komolyan. Ellenben én szolid vagyok, és va egy komoly párkapcsolatom.


Persze ha egy lány ki akarja tenni amilye van, az úgy is megteszi. De azért remélem hogy ezek a lányok később rájönnek, hogy talán nem érdemes.

2018. okt. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!