Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk fiúk: ha egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiúk: ha egy lányt néztek épp, akkor is elkpajátok hirtelen a tekinteteteket/lesütitek, ha nem tetszik, csak úgy néztétek?

Figyelt kérdés

Ismerős viszonyban vagyunk jó párszor beszéltünk már, tehát nem tök idegenek, és ilyen nem igen volt ezelőtt. Legutóbb viszont volt, hogy mikor ránéztem, elkapta a tekintetét. Ez megismétlődött.


Azért is fura, mert máskor meg nem ilyen, hanem van hogy direkt keresi a társaságom. A fenti viszont nekem -eddig- egyértelmű volt, hogy a tetszés (erős) jele, én csak akkor csináltam ilyet.



2018. szept. 30. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem akarok kellemetlenségeket magamnak. Ha megnézek egy olyan lányt, aki tetszik, akkor ő könnyen azt gondolhatja, hogy bejön nekem, és abból jó nem lehet.
2018. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De az arcomat nézte, nem végigmért! Nem vágom, társaságban voltunk, miért kapnád el a tekinteted, ha rád néz valaki? Nem logikus. Általában ránézünk az emberekre.
2018. szept. 30. 20:55
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Megkértek, hogy használjak fülhallgatót mélynyomó helyett. Már használok.
2018. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
De sajnos a fülhallgató nem tud egy bizonyos hangerő fölé menni.
2018. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És megismétlődött, ezért fura. Amit mondasz, az is lehetne, de akkor nem csinálod utána megint. (Tehát megint rá nézel-ő megint rád néz, hogy mi van- és te megint elkapod a szemed. :D )
2018. szept. 30. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem lenne jelentése, akkor nem kapná el a tekintetét.
2018. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam igen, ez szokott lenni.
2018. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#1 és #7: akkor jól értem, simán elkapjátok a tekinteteket ha a lány rátok néz akkor is, ha nem tetszik a lány?


Köszi az eddigieket! Úgy tűnik még van tanulnivalóm a jelek értelmezésében.

2018. szept. 30. 21:46
 9/11 anonim ***** válasza:
6-os vok, és én nem nézek félre, ha nem tetszik, de legfőképpen nem hirtelen.
2018. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os, én is így gondolom. Engem csak az tud zavarba hozni, aki tetszik. Aki nem érdekel, ráadásul már van egy haveri viszony, annál nem sütöm le a szemem, ha rám néz. Aztán ezt csak ő tudja.. :)
2018. okt. 1. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!