Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszonzatlan szerelmet mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelmet mennyire lehet így elfelejteni?

Figyelt kérdés
Ha egyszerűen nem keresem többé, mennyire fog nehezen menni? Volt már valaki hasonló helyzetben? Ha tartom vele a kapcsolatot sose leszek rajta túl ugyérzem...
2018. szept. 30. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nálam épp az segített, hogy nem keresem többé. Minden mást probáltam, munkahelyet váltottam, többet jártam szorakozni illetve inni, probáltam más társaságát keresni, de míg az adott illető képben volt addig iszonyatosan kellemetlen volt számomra. Nekem nagyon nehéz volt megállnom azt hogy ne keressem többé, és még mai napig is hiányzik valamennyire egy olyan lány mint ő, mert nagyon kivételes volt számomra, de már tudom, hogy ez így lesz jobb nekem, és egyre kevesebbet gondolok rá, az idő tényleg segít felejteni, vagy legalább is tompitani az érzéseket.
2018. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első időben valóban nehéz, hogy ne keresd őt, felhívni nyilván nem, de ugye manapság az a divat mivel ott a facebook, hogy ott akarnak írni vagy egy sms-t....de ki lehet bírni, csak meg kell állni az elején...aztán egyre könnyebb és könnyebb lesz...
2018. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz tovább lépni, ha nem keresed és lezárod.
2018. okt. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!