Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, aki statisztik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, aki statisztikával takaróznak, hogy miért nem tudnak becsajozni, azok valóban alkalmasnak tartanák magukat egy felnőtt párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

A világ leghülyébb dolga egy ekkora dolgot egy emberre levetíteni. "Férfitöbblet", 100 férfira jut 75 férfi, emiatt nem taláknak párt... A világ nem statisztika szerint működik, lásd a magyar átlagkeresetet - kérdezgetheted az utcán az átlagembereket, nagyon más számokat fognak mondani.


Aki ilyen külső dolgokat okol a saját sikertelenségért, annak vagy valószínűleg nincs kontrollja a saját élete felett, vagy nem képes felelősséget vállalni érte.


Az ilyen emberek komolyan gondolják, hogy alkalmasak egy egészséges párkapcsolatra?


2018. szept. 30. 22:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nőknek helyett nők akart lenni...
2018. okt. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#9 6.18


Szerinted a sok szegény egyedülálló nő azért nem talál társat, mert az egyedülálló férfiak nagy része selejt. Na, de ezen érvelést alkalmazva én is mondhatnám, hogy az egyedülálló férfiak azért nem találnak társat, mert az egyedülálló nők nagy része selejt. Most akkor kinek van igaza? Akinek több százalék lesz a válasza alatt? :-)

2018. okt. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Huha én is pont így gondolkodom képezeljétek mint a rinyálós "alfahímek" itten, csak női verzióban. Mindenkinek csak szép és a gazdag kell.

Ugyan itt párt keres egy túlsúlyos,értelmi fogyatékos,fogatlan, havi 80 ezret kereső közmunkás leányka

Írjatok fiúkák

2018. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
#12 Nem, kedves Achillesz, a százalék semmit nem jelent. Én a selejtet párkapcsolat szempontjából értem, tehát a következőt jelenti: farokképeket küld, "sziacicamizu" ismerkedik, bunkó, közönséges, férfisoviniszta, esetleg nőgyűlölő (de azért elvárja a puncit), vagy nős/foglalt de ennek ellenére ismerkedik, vagy nincs túl a volt kapcsolatán és lelkileg nem alkalmas elköteleződésre,aztán van aki nem tud leválni anyjáról stb. Miközben az általam ismert egyedülálló nők (és jómagam is) egyedül lakunk, nem az anyánknál, dolgozunk, háztartást vezetünk, gyerekre vágyunk vagy éppen már gyereket nevelünk. És kölcsönös vonzalomra áhítozunk, nem olyan férfira akinek csak pótléknak kellenénk mert nem talál jobbat. Nem érdekel ha alacsony, nem érdekel ha kopaszodik, nem érdekel ha nem annyi kiló amennyit elképzelnénk....de valahogy ők mégis kritikusan állnak hozzánk, és elvárják, hogy hálát rebegjünk amiért megkörnyékeztek. Hát ennél jobb egyedül. Ha párkapcsolatra vágysz, akkor az ilyen pasi selejt.
2018. okt. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14 a selejt nőket bizonyára véletlenül felejtetted ki. A pénzvadászokat, a felszíneseket, a turbófeminista férfigyűlölőket, az elmebajosakat, a drámakirálynő hisztigépeket, és egyéb, és egyéb. Ja, hogy nekünk kötelező tolerálni mindezt? Kicsit se kettős mércézés.

Tudod aki A-t mond, az mondjon legyen szíves B-t is...

2018. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én nem állítottam, hogy nincsenek selejt nők, de az én problémám az volt, hogy a normális egyedülálló nők szinte csak az általam felsorolt kategóriáktól kapnak ajánlatokat, ezért nincs már kedvünk ismerkedni sem. És mindegyik ezek közül abban a hitben van, hogy ő "normális." Márpedig aki csak szexet akar, vagy nem igazán vonzódik hozzánk, csak legyen már nő alapon, az párkapcsolati szempontból nem megfelelő.

Nyilván megvannak ennek a női megfelelői, de ezekkel én nő lévén nem találkozom, mert nem nőkkel ismerkedem.


Mindazonáltal: aki egyedül van és csak nyavalyogni tud miatta, a másik nemet szidni, vagy megalkudna bárkivel, az "selejt". Nemtől függetlenül. Így már jobb?

2018. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!