Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Barátnőm mikkor együtt voltunk már elment egy állítólag számára csak barát férfival. Azt mondta látta rajta hogy mennyire megviseli a vallás. Gondolta elmennek sétálni egyet. Ez par hónapja történt semmit nem tudtam róla mielőtt rá nem kérdeztem. Most a napokba kiderült hogy akivel elmentek sétálni elkezdte ölelgetni. A barátnőm azt mondta nsm hagyta neki és többet találkozni sem akart vele. A napokba össze vesztünk. Ő át ment a szomszédba a nagybátyámékhoz. Ott viszont egy idősebb csávó elkezdte simogatni. Tegnap mikkor átmentem oda hogy beszélgessünk még mindig ott ült. Ma mondta el hogy mi történt.

2018. okt. 1. 19:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta elhúzta magát tőle
2018. okt. 1. 19:45
 2/7 anonim ***** válasza:

*megviseli a vallás


???:DD

2018. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a barátnőd igen szereti a pasikat:DD
2018. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Őhm...hát...izé..őhm..Jóéjt.
2018. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De mi még ne tudjuk hogy mi történt, és akinek egy csepp esze van ennyiből nem kezd el kitalációkat gyártani.

Írd le nekem privátban hogy mi történt,de korrekten érthetően, és megmondom hogy mit gondolok!

Sok mindent megéltem már!

F/60

2018. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lényeg az hogy nagyon csúnyán összevesztunk. Azt gondolta hogy szakítani akarok. Nagybátyámékhoz szoktunk átjárni beszélgetni stb... Volt ott egy pali aki úgy mond célozgat és próbálkozott korábban a barátnőmnél. Persze én is ott voltam. Szóltam neki szépen hogy ne csinálja. Tegnap átment a barátnőm és a nagybátyám élettársával beszélgetett elmondta neki hogy össze vesztünk. Erre a csávó elkezdte simogatni állítólag. Mikkor átmentem nem szolt senki semmit azonnal távoztunk is. Ma megkerdeztem a barátnőmtől hogy nem e megyünk át. Mire azt felelte hogy ő nem szeretne nem akar átmenni hogy tegnap is elkezdte simogatni. Kérdeztem tőle hogy miért nem mondta akkor. Azt mondta mert úgy gondolta hogy biztos nem érdekel engemet. Meg azért mert fontosabbnak tartotta hogy megbeszéljük a veszekedést és hogy béke legyen. Állítólag azért nem jött el onnan mert végig akarta hallgatni a nagybátyám asszonyának a mondandóját. Azt mondta akkor történt 2 perccel mielőtt át nem mentem.
2018. okt. 1. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ez csak a véletlenek hülye játéka. De nem elég sokk neki hogy emberek, akikben megbízott molesztálni kezdték?

Szerintem sokan vannak akik nem merik elmondani ezeket,mert a sok bunkó még rájuk támad, hogy biztosan kellette magát.

Szeretgesd meg, és béküljetek ki!

2018. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!