Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Valami Amerika 3 egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Valami Amerika 3 egy szép bizonyítéka annak, hogy a férfiak vonzerejére nincs hatással a kor, a nőkére viszont nagyon?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam azt az új magyar filmet. Engem ami a legjobban lesokkolt benne, hogy a férfiak még ugyanolyan vagány, menő csávók. Egyszerűen semmit nem vesztettek a férfias értékükből 16 év alatt (az első rész forgatása óra). Ugyanolyan vonzóak lennének a 20 éves csajoknak még most is, pedig már mind 40 felett van.

[link]

[link]

Ki tudja, talán még férfiasabbak is lettek... De a csajokon meg borzalmasan kifogott az a 16 év. Elképesztő milyen vonzó bombanők voltak akkor, mindenkit le tudtak venni a lábukról 20 éves pipikként, de most meg.. már eléggé aszott vénlányok. Egyáltalán nem mozgatják már meg úgy a férfiakat mint anno.

De vehetünk példának más híresebb magyar filmeket is, ott van a Kontroll film, Balla Eszter fiatalon eszméletlenül gyönyörű filigrán nő volt, nagyon szép arccal, most már egyáltalán nem kellene. Csányi Sándor meg akkor is szívtipró volt a nők szemében és most is az, semmi nem változott. A Miniszter Félrelép-ben pedig Dobó Kata annak idején korának és nemzetének szépsége volt, szuperszexi dombázónak számított, még külföldi filmes "karrier"-je is volt, híresebb színészek oldalán. Most meg hogy megöregedett már olyan ronda, hogy már az a nem is bírom nézni kategória. El is kapcsolom mindig a TV-t ha most látom, mert ahogy most kinéz idősebben már borzalmas.

Miért van az, hogy a nők, különösen a magyar nők, ilyen hamar elvirágzanak és elhervadnak a szexualitás és vonzalom terén, még a férfiak azok olyanok mint a jó bor, akár még egyre jobbak is?



2018. okt. 1. 20:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%



Szerintem a #9 hozzászólónak van igaza, a nőkön valóban jobban meglátszik, ha megrágta az idő vasfoga őket. Férfiakon csak akkor, ha sok káros szenvedélynek hódoltak (igazság szerint olyankor nem a kora látszik rajta, hanem a rombolás, amit a szenvedélye okozott).

2018. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%

"úgy képzelem el a jövőmet, hogy olyan 40 körül ha ilyen iramban elkezd csúnyulni a feleségem mint az átlagos magyar nők, akkor lapátra kerül és le lesz cserélve egy fiatalabbra..."

Az a lényeg, hogy "helyén van" az értékrended. Igazán értelmes, cseppet sem felszínes, szeretetre méltó férfi lehetsz.

2018. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
#12 na jó, de ha nincs igénye életfogytig tartó kapcsolatra, vagy nem is szerelmes? Sokkal rosszabb az, ha ennek ellenére is együttmaradnak...
2018. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
96%

Biztos vagy benne, hogy átlag emberek helyett színészeket kell nézegetned, hogy hogy öregednek meg hogy nem a magyar férfiak? Nem tudom, hogy néha kiengednek-e a szobából, de körbe kéne néznek mondjuk az utcán. Az átlag magyar középkorú férfiakra még az is eufemizmus időnként, hogy jól tartják magukat, nem hogy olyanok, mint a jó bor...


A felsorolt színésznőkkel pedig nem látom mi olyan hatalmas probléma van, hogy nézni sem bírod őket, valószínűleg hozzájuk se mernél szólni, ha ott állnának előtted, nem hogy még leszóld őket.

2018. okt. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
95%

Áruld el, téged mi motivál, mikor ezeket kiírod?

35 évesen elváltam, és nem vàgyok újabb házasságra, bőven elég, ha néha van kivel szexelni. (Nyugodtan lehet rib.ancozni, lepereg.) 20 és 70 között szépen sorbaáll mindenki, hogy szívesen megdugna. Eleinte volt az a naiv elképzelésem, hogy laza, hosszabb távú szexkapcsolatra keresek egy korban hozzám illő, 40-es férfit. De feladtam. Amelyik arcra kinéz valahogy, és ápolt, az is kiàbrándítóan néz ki meztelenül. De a többség még csak ruhában sem. Megereszkedett arc, redőkben van a nyaka, lóg a felkarja, komoly kapaszkodók vannak a csípőjén. Saját foga jó, ha annyi van, amihez a protézist lehet rögzíteni. Már ha...mert a legtöbb erre se áldoz.

Az ápoltság kimerül abban, hogy a szőrös medve testén mindenhol dús szőr van, de a farkát körbeborotválja. Mint valami vicc.

Nem tudom, hogy ti hol éltek, ahol ennyire klassz 40-esek vannak. De ha neked a Pindroch Csaba vonzó, én átadom... Nem hogy a fiatal lányok szerint nem vonzó az átlag középkorú, de még a korban hozzájuk illő nők is csak fintorognak.

Lehet, hogy ha komoly kapcsolatot keresnék, akkor más lenne a szempont, de amíg csak szexet, addig egyedül a szexuális vonzerő érdekel. Ebben pedig a 27-30 közötti srácok jönnek be a legjobban. Még elég feszes, kemény teste van, de már van benne tapasztalat. Még bírja az ágyban a tempót, de már olyan kis baknyúl, mint a 20 évesek.


Az ilyen ökörséggel csak idegileg lehet felb.aszni, hogy az átlag magyar 40-es férfi a csúcson van. Akkor dugjál velük te!

2018. okt. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!