Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mindennap megdícséritek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mindennap megdícséritek a párotokat?

Figyelt kérdés
Én sokszor szoktam dícsérni a barátomat, de másoknál azt látom, hogy ez nem ‘divat’. Miért lehet ez, hogy sokaknak nem megy? Ti szoktátok? Akár mindennap? És ha dícsértek mit mondtok? Külső-belső tulajdonságát? Vagy amit csinál?

2018. okt. 2. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam. Pl aranyos vagy ha mond valamit nekem vagy ad stb meg hogy ügyes vagy ha valamit megcsinált vagy nyert egy játékban stb. Lehet dedósnak tűnik de neki jól esik és én meg szeretem mondani. Ő is dícsér és én is.
2018. okt. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Én akkor dicsérem, amikor úgy hozza a szituáció, de nem minden apróságért. Nem ez a szeretetnyelvünk, én is megőrülnék, ha engem állandóan dicsérgetne apróságok miatt, ezzel ő is így van. Ha valami nagyobb dolgot érek el, akkor persze örülök a dicséretnek, de számomra degradáló minden apró szarságért dicséretet kapni, olyan érzésem van tőle, mintha a másik gyereknek vagy fogyatékosnak nézne.
2018. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Kinőttünk már az óvodából:)
2018. okt. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha szoktam neki "udvarolni" meg kedveskedni, de azért nem minden nap és nem minden kis apróságért. Megköszönöm neki, ha valami olyasmit csinált, ami köszönetet érdemel, de ha mondjuk felporszívózott a lakásban, nem fogom ovis módjára gügyögve mondani neki, hogy milyen kis ügyes volt. Ha úgy hozza a szituáció, természetesen megdicsérem, de azért nem viszem túlzásba indokolatlanul. Az csökkentene a dolog értékén. Ez olyan, mint ha minden nap kapnék tőle virágot, egy idő után már nem örülnék neki annyira, mint most, amikor kb szülinapomra hoz kábé egyedül :D Azért vannak dolgok, amiket nem kell túl gyakran ismételni, hogy igazán értékelhetők legyenek :)
2018. okt. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam, talán nem minden nap, de sokszor, általában a testét, mert nagyon szeretem. :D De ha elér valami eredményt, akkor is. Nem kifejezetten azért mondom, mert azt akarom, hogy boldog legyen, bár jól esik neki, csak egyszerűen ilyen vagyok, hogy látom és jól esik kimondani.
2018. okt. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem feltétlenül dicsérem meg minden nap, de fontos a dícséret, amikor " ül". Persze az is kérdés, hogy mi számít dicséretnek... a mindenáron való nyálas , puncsolásba átcsapó , ömlengő " dícséret" nem a stílusom, sajnos olyan is van.
2018. okt. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Minden nap éreztetem vele valamilyen formában, hogy csini, okos, stb.


28/F

2018. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden apróságért nem, de sokszor kedveskedünk egymásnak. "Jól nézel ki","kedves vagy, hogy elintézted a bevásárlást". Ha munkahelyi sikert ért el, akkor szoktam mondani, hogy büszke vagyok rá, és koccintunk rá. A légyszives, köszönöm és szeretlek szavak viszont gyakran elhangzanak. Szerintem nem óvodás dolog ez. Jól esik az embernek, ha elismerést kap.
2018. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én minden nap dicsértem é minden nap mondtam neki hogy szeretem.

1 ev alatt úgy a fejemre nőtt hogy a telefonját velem töltette meg a kocsimat szó nélkül vitte.

2018. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen minden nap. Legalábbis ritkán telik el nap anélkül, hogy (ha egyebet nem is, legalább a főztjét) ne dicsérjem.

60F

2018. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!