Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján szerintitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján szerintitek határozott lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 21F vagyok. Munkám az hogy emberekkel foglalkozok, szolgáltatást nyújtok. Nem kell semmi rosszra gondolni. :) Na a lényeg az hogy sok féléképpen végezhetem el a munkámat. Mindig tudom minden egyes embernél hogy én hogyan miként szeretném megcsinálni azt a munkát amit kér. Igy mindig engednek és hagyják hogy úgy csináljam ahogy én szeretném és olyanra amilyenre szeretném. Persze, azért a vendég kérését is hozzá igazítom ha nem találom jónak. Ha nem igy van akkor inkább elengedem őket és át irányítom más emberhez. Talan, egy évben egyszer fordul elő mikkor úgy közelítek hogy hogyan szeretnéd mi az elképzelésed.


Természetesen vannak mas céljaim, álmaim az életben. Most is ezen dolgozom tudom hogy mit szeretnék. Amikben nem tervezek előre, azok azok a dolgok amikhez két ember kell. Rossz tapasztalataim vannak evvel kapcsolatban. Ettől függetlenül fejben mindig meg van párkapcsolataimban is hogy mi a kov. cél / lépcső amit elkell érni.


Bármit kimondok vagy teszek ahhoz makacsul tartom magamat. Függetlenül attól hogy hibáztam, akaratomon vagy akaratomon kívül megbántok valakit.



2018. júl. 21. 14:24
 1/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Mivel kiírtad a kérdést, ezért a válasz egy hatalmas NEM.

Az pedig teljesen értelmetlenné teszi a kérdést magát, hogy a 'szolgáltatást' sem írod le.


Tegyük fel, hogy fodrász vagy és a magad elképzelése szerint elkezdenéd vágni a hajamat úgy, hogy előtte még el is mondtam milyet szeretnék. Elég magabiztosan megütnélek.

2018. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem inkább egoistának tűnsz, aki roppant büszke a semmire.
2018. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Céltudatosnak tűnsz. De annyira, hogy abból kihagyod a másik felet. Ez ijesztő.
2018. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.

Természetesen úgy történik hogy előtte elmondom. :)

2018. júl. 21. 14:43
 5/7 A kérdező kommentje:

1.

Félre olvastam. :) Ilyen nem fordulhat elő. Hiszen ha nem készíthetem el úgy ahogy en szeretnem. (Persze, a végeredmény/ lényeg ugyan az amit ő kér. Csak olyan formábban ahogy én azt szívesesen el is készítem.) Akkor be sem ülhet a székbe. :)

2018. júl. 21. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Részemről evvel gyilkolni lehet: "mikkor"...

Nem kényelmetlen leírva?

Ahogy írod nem érzed, hogy ez így helytelen?

Komolyan.... Nagyon sokan írnak ki kérdéseket és csodálkoznak, ha troll válaszokat kapnak....az nem baj, hogy se megfogalmazni se helyesen leírni és jó helyre tenni az írásjeleket nem tudják.

Katasztrófa...

Amúgy válasz a kérdésedre: Ez nem határozottság. Ha az lennél, nem írnád ki.

Tudnád, hogy az vagy, nem várnál megerősítést.

Nekem inkább egy olyan személynek tűnsz, aki a munkájában igyekszik fölényt, vezetést imitálni, mert az élet más területén erre képtelen.

2018. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem. Ez csak a magabiztossag illúziója.

A kérdés puszta léte cáfolja. Ez inkább makacsság.

2018. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!