Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítanátok le az anyját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítanátok le az anyját egy ilyen lánynak? Folyamatosan mondaná, hogy a lányának milyen exei voltak, ezzel éreztetve, hogy ti le vagytok maradva.

Figyelt kérdés
Ennek nem tudom milyen állami vezető volt az apja, annak meg nem tudom milyen bolthálózat tulajdonos... azt az anyja is egy melós, szóval pláne fura, meg szülőkkel példálózni? Miért nem azzal, amit a srácok értek el :D kicsit röhejes.

2018. okt. 2. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Csak kérdezz rá finoman, hogy hány ex kerül még elő, mert neked kezd kicsit sok lenni a szexpartnerek száma. A te exeid közül egyik se volt ilyen ...khm.. népszerű, mert te a visszafogott, hűséges lányokat szereted.

Majd észbe kap.

2018. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Mondd meg neki, hogy sorolja csak, mert kéne egy gémer laptop, meg egy bojler, hátha tud valamelyik szerezni.

32/f

2018. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondanam hogy az lehet, de nekem meg ekkkkoorraaaa farkam van :))
2018. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért normális esetben a lány maga állítja le az anyját... Egyébként meg amit mondtak korábban, illetve netalán a saját példáddal jönni, hogy lehet, hogy a te szüleid nem világhírű tudósok, de legalább úgy neveltek, hogy a magad erejéből el tudtad érni x meg y dolgot, vagy visszakérdezni, hogy mégis az ő lányának szülei mit tettek le az asztalra? Lehet, hogy megutálnak, de legalább valószínűleg abba is hagyják a dumálást.
2018. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked kell leállítani, hanem a lánynak. Első kapcsolati próba: kiáll-e melletted?
2018. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A csajod meg csak áll mellettetek, mint egy birka? Kellene a francnak ilyen nő, aki tűri, hogy a bunkó anyja legyen a harmadik fél a kapcsolatban.
2018. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mond meg neki: Mama, maga ne éljen a múltba, én vagyok a lányának a jelene, fogja fel, még ha nem is tetszik magának:DD


Úgy el fog hallgatni, hogy öröm lesz nézned. Többet nem fogja merni előadni magát:D

2018. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 peca1000 ***** válasza:
100%

Mond meg, hogy az előző nőid szülei vezető beosztásban dolgoztak, és gazdagok voltak.


Majd rákérdezel: ön hol és milyen beosztásban is dolgozik?


Gyári melós?


Lehet, hogy ez engem is zavarni kellene?

2018. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, szerették e és meg tudták e kefélni alaposan?
2020. szept. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!