Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elhiszitek, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhiszitek, hogy minden legalább átlagos nőt folyamatosan ostromolnak a férfiak, csak nem hajlandóak észrevenni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 12:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13%

Észre is veszik sokszor, de letagadják, direkt elfejtik.

Elhiszem, mert ezt látom, mindenhol.

2018. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%

Pár hónapja ismerkedtem innen egy lánnyal. 175 centi, 120+ kg.

És nem győzi törölgetni a facebookos üzeneteit. Meg innen is szelektálni a priviket.

2018. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
"Elhiszem, mert ezt látom, mindenhol." = négy fal között
2018. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Igen, mert az itteni farokfotók meg a "szia ismi?" üzenetek (nagyrészt ugyanattól a 2-3 embertől) aztán nagy udvarlás tényleg.


Szerintem baromi szűklátókörűnek és sötétnek kell lenni, hogy valaki elhigyje azt amit a kérdésben leírtál.

2018. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Bocsánat, de pontosan milyen céllal ostromolják őket szerinted? Mert most csak a saját példámból indulok ki, mi szerint 10-ből 10 próbálkozás komolytalan, csak ürítésre kellenék, de én ezt nem akarom. Régen még naivan mindenkit megtiszteltem, hogy legalább komolyan vettem és udvariasan elmagyaráztam, hogy én nem szeretnék ismerkedni, erre én voltam a hülye p****, aki azt hiszi, hogy többre kellene, mint egy potya menet. Így rájöttem, hogy jobban megéri nekem, ha észre sem veszem, s tényleg, már fel se tűnik, nem csak úgy teszek.
2018. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Átlagos nőként ezt nem hiszem. Szexre szoktak néha megkörnyékezni amit hárítok, egyébként senki. Sehol egy randi elhívás, ha mégis, mint fél évvel ezelőtt, akkor a pasi kifejtette, hogy nem vagyok az esete, meg sem közelítem az exét, csak most nincs jobb. Hozzá teszem, a pasi átlag alatt volt és tudta is magáról és ezen is nyavalygott, hogy szemét nők észre sem veszik. Én adtam volna neki egy esélyt, mert amikor épp nem volt lúzer akkor hirtelen átvedlett egy normális, tájékozott, humoros emberré, akivel még beszélgetni is lehetett, de észre sem vette, mikor taposott bele a lelkivilágomba azzal, hogy nem vagyok elég vonzó, elég vékony, de azért milyen kedves és normális vagyok. Bezzeg a szép nők beképzelt bunkók. Na, én ezt nem nevezem férfinak és ostromlásnak sem.

Szóval átlagos nőként már alig várom, hogy egy átlagos férfi az őszinte vonzalmával ostromoljon ami nem csak szexre korlátozódik. De eddig semmi.

2018. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%

Nő vagyok, de csak a magam nevében tudok nyilatkozni: nem látom ezt. És észrevenném, ugyanis a férfiakkal szemben nagyon bizalmatlan vagyok. Vagyok én (és a többi nő), a préda, és van minden férfi, a ragadozók.


Arra is ki vagyok hegyezve, ha valaki belassít vagy felgyorsít mögöttem sétálva. Vagy ha várom a buszt 10 percig, közben látom, hogy a sarkon áll egy fazon, majd megunom a várakozást, elindulok gyalog, és a faszi is pont akkor indul el szorosan a nyomomban, mikor elsétálok mellette.


Ha valaki még direktben próbálná a figyelmemet felkelteni, teljesen elkerülném, vagy megmondanám, hogy nagyon gyorsan fejezze be.


Mondjuk megeshet, hogy vannak olyan férfiak, akik teljesen normális dolgokat bepróbálkozásnak vesznek, pl. ha tetszik egy kollegina, akkor reggel izgatottan mondják ki, hogy "szia", de ezek nem egyértelmű dolgok.

2018. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Igen, itt jönnek a privik. Ugyanaz a pár ember írogat mindig, csak más felhasználónévvel, és azt hiszik, hogy nem veszed észre. Utcán meg buszon páran méregetnek, esetleg beszolnak, hogy d. gnanak, de ez ritka, elég visszafogott a stílusom. Ezenkívül semmi. Társaságban se hozzám jönnek oda. Amúgy annyit szoktak mondani, hogy jól el lehet velem beszélgetni, amit vehetek bóknak, de nyomulasnak semmiképp.
2018. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Hetente más nőt dugnak, de nem csak arra mennek. Ebben némi ellentmondást vélek felfedezni.
2018. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
5%
Igen,mert pontosan így van. Mindennap látom ezt,és még olyanokat is,akik nem a mai ideálnak számítanak. Ők is bármikor másik pasival lehetnének, mert van bőven jelentkező,csak van párjuk jelenleg. De így is fűzik őket bőven...
2018. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!