Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatnám meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnám meg azt a lányt, akit szadiztam az oviban? Folyamatosan flashbackjeim vannak vele kapcsolatban mostanában, így több évtizeddel később.

Figyelt kérdés

Bezártam a wc-be, húztam a haját, ütögettem, az se érdekelt, ha sírt.

Visszagondolva tök édes kislány volt, barna szem, barna haj, kis kötött sapkába volt mindig. Azóta biztos egy gyönyörű, egyetemista lány lett, szinte látom magam előtt, tele lelki sérülésekkel, amit én okoztam neki... Bűntudatom van!

Még bogarakat tettem a kapucnijába, hát hogy lehettem ilyen kegyetlen?

Szinte érzem, hogy az az életcélom, hogy megkeressem, feleségül vegyem, kiengeszteljem, szolgáljam, szolgája legyek egy életen át, szexuálisan is. Azt csináljam amit mondd.

Egy papucs, egy csicska, aki mindent megad neki, mint amilyen Fecsó is Luxus Vivinek:


[link]



2018. szept. 15. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha olyan lett, mint luxus vivi, akkor sokkal keményebbnek kellett volna lenned. xdxd
2018. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Ez kamu, de ha mégsem az lenne, akkor ásd el magad!
2018. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaha megtalálod, elég, ha bocsánatot kérsz tőle, de esküvőt ne tervezz. Ha valóban sokat szívattad, valószínűleg inkább a pokolba kíván, nem pedig összejönni veled. Nekem általános iskolában volt egy nagyon szemét osztálytársam, én még közösségi portálon is letiltottam.
2018. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Remélem megtalálod és úgy megver, hogy a következő életedben is emlékezni fogsz rá.
2018. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Ne bánkódj,mindenki volt gyerek. Azért ne menj le csicskába,nincs az a nő akiért megérné.
2018. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kigáncsoltam úgy, hogy tiszta horzsolás lett. A homokozónál.

Forgolódom az ágyban és erre gondolok, meg kell tanálnom, hogy ezt megbeszéljük.

2018. szept. 15. 21:53
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Emlékszel még, hogy hívják? Mennyi idős? Melyik városban? Ebből meg kellene találd.

Lehet már akkor tetszett azért foglalkoztál vele.

2018. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hehe. En 25ev multan kaptam elegtetelt az ovis serelmeimert:)
2018. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7 Az a baj, hogy nem, egy keresztnév rémlik, de nem biztos. Velem egyidős sztem, max 1-2 év lehet köztünk, és nem tudom, hogy el költözött-e.


#8 Hogy?

2018. szept. 15. 23:07
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van fénykép oviskori. Keress olyat, keresd meg rajt a kiccsajt, menj szépen az oviba, keresd meg azt aki az óvónő vagy dajkád volt, tőle kérdezd meg, tudja-e a kislány nevét, ilyesmi.

32/f

2018. szept. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!