Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek, ne menjek, mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek, ne menjek, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A volt barátommal egy éve mentünk szét. Én utána kimentem Norvégiába tanulni, de nagyon nehezen döntöttem, hogy oda vagy Finnországba menjek, megfogadtam, hogy idén Finnországba megyek. Ő anno azt mondta, hogy őt nem érdekli a külföldi tanulás, nem akar kimenni. Azonban most láttam a jelentkezők listáját és pont oda megy, ahová én terveztem. Én csak pótjelentkezéssel tudok jelentkezni (mert akkor volt a rendes, mikor még külföldön voltam).


Szerintetek mi lenne a jobb döntés: kimenni így is, hogy tudom, ő is ott lesz és ugyan nem biztos, hogy lesz közös óránk vagy bármi - bár valószínű, hogy lesz - de akár nap mint nap látni fogom, vagy mondjak le miatta arról, amiről álmodok egy éve? Egyszerűen nem tudom, mi lenne a legésszerűbb döntés.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. okt. 2. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Le ne mondj egy ilyen miatt az álmaidról!! Figyelembe se vedd, ha ott van.
2018. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nagy hülyeség lenne ugyanoda menni. Csak magadat égetnéd, mert biztosan az lenne, hogy "követed". A tanulás pedig olyan dolog, hogy nem kell ragaszkodni egy bizonyos iskolához - hacsak nem te vagy a zseni atya úr isten (amit kétlek, mert ha elég intelligens volnál, nem is lenne kérdésed itt, hanem nemes egyszerűséggel másik sulit választanál). Ezt érted, ugye?
2018. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm a választ!


Második: Már csak oda van hely. És alapvetően is ezt néztem ki egy éve, most láttam meg, hogy az ő neve is ott van. Mehetnék Törökországba meg Szlovéniába, de oda szerintem érthetően nem akarok. Norvégia és Finnország az a két ország nekem, amelyek nagyon a szívem csücskei. Ha ő nem menne oda is oda akarnék menni, szóval nem utánzás, meg az nem érdekel, mit gondol, csak fájna nézni nap mint nap. Viszont egy óriási élménytől sem akarom megfosztani magam, amire később nem lenne már lehetőségem (utolsó félévem lesz).

2018. okt. 2. 23:08
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Egy ilyen lehetőséget ne hagyj ki. Felnőttek vagytok és bar nem tudom mi miatt szakítottatok próbáld meg a két dolgot elválasztani egymástól. Bánni fogod ha kihagyod.
2018. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Simàn mennèk. Nem tâmogatott a külföldi àlmodban, rà is ment a kapcsolat, majd most ő simàn kimegy, mert most őt èrdekli a dolog. Engem nem èrdekelne ezek utàn, h ott van vagy nincs.
2018. okt. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!