Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy nem tudom elkepzelni, hogy ferjhez menjek?

Figyelt kérdés
A csaladtagjaim, baratok allandoan "veletlen" talalkozasokat hoznak ossze nekem, mutogatjak a szingli ferfi ismeroseiket kepen, meselnek roluk, hogy miert is illenenk ossze stb. Ha esetleg uj ismerosom lesz, aki pasi, akkor begerjednek, hogy biztosan o lesz a ferjem stb. Nagyon keves ferfi tetszett eddig, volt is parom, de nem sikerult egyik kapcsolat sem. Vegeredmenyben mindig ugyanott lyukadt ki a dolog: jobb nekem igy, ahogy vagyok es nem hazasodom. Neha hianyzik, hogy legyen ott valaki de amikor pedig van, akkor arra vagyom, hogy inkabb ne lenne es sztan amikor egyedul maradok akkor nem erzem magam olyan rosszul. Ez esetleg akkor valtozhatna, ha olyan valakivel jonnek ossze, aki tenyleg bejon minden teren es osszeillunk?
2018. aug. 13. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
oh, ez megy mindenhol..nálam boldog-boldogtalan rákérdez, nem csak a közeliek..már megszoktam 25F
2018. aug. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt érzem. Eddig minden kapcsolatomban boldogtalan voltam. Szingliként sokkal jobban érzem magam. A szex se érdekel már. Nem gubbasztok otthon, vannak barátaim, hobbim, jól érzem magam. Eszemben sincs kapcsolatba kezdeni, hogy újra csak szenvedjek egy férfi miatt. Persze, biztos, hogy az én választásom a hiba, de akkor legközelebb se fogok tudni jól választani. Ahogy a barátnőim se, a kolléganőim se, meg a legtöbb ismerősöm... A kezdeti boldog 2-3 hónap után csak kínszenvedés az egész.
2018. aug. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én meg 39 éves koromig nem tudtam elképzelni azt, hogy feleségül vegyek valakit, sose tudhatod, hogy mit hoz a jövő... De ha így marad, az sem baj.
2018. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!