Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lánykémt nem engedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lánykémt nem engedik, hogy barátom legyen, vagy bárhova menjek fiúkkal?

Figyelt kérdés

Jócskán elmúltam 20 éves



Igazából már 16 évesen akartam, de akkor lek.rváztak. Kb. olyan szinten vagyok tartva most is...


2018. aug. 30. 04:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Kozmikus szabad akaratodnál fogva oda mész, és azzal, akivel, és ahova akarsz.


Az uralmuk feletted illúzió.

2018. aug. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Költözz el otthonról, ha el akarod kerülni az "amíg az én kenyereket eszed..." kezdetű nótákat, aztán azt csinálsz, amit akarsz.

32/f

2018. aug. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akarok, de én ezt előre tudtam, hogy amíg otthon lakom, nem lehet semmi, erre rájöttem kb. 14-15 éves koromban. Csakhát az iskola...
2018. aug. 30. 05:28
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Azt mondom, hogy 18 éves korodig nem vesztettél semmit. Bár az, hogy még felnőtt fejjel is, tehát 18 év felett is beleszólnak az életedbe, az sajnos beteges.

Szerintem egyébként azzal érik el a szülők a leginkább, hogy a lányukból egy utolsó lotyó legyen, ha azt tiltják fűtől-fától.

Viszont ha valaki nagyon naiv, pl pár kedves szóért, egy mosolyért oda dobja magát valakinek; szerintem egy ilyen lány esetében elfogadható lenne a tiltás. Bár 18 felett akkor is az ő élete lenne már.

Ilyenkor mivel sosem engedték úgy mond kiélni a lányt, hamarabb lesz utcai árú, mint normális, felnőtt nő.

Tisztelet a kivételnek azért.

Ezt inkább a lázadóbb típusú fiatalokból nézném ki, hogy így élnének.

Pl.. exem.. őt is nagyon tiltani akarták, bár neki azért lehettek pasijai végül, de így is fogva volt.

Meg is lett az eredménye.

2018. aug. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

jócskán nem vagy már fiatal lány.


el kell költözni otthonról, aztán lehet fiúzni.

2018. aug. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

Ha jócskán elmúltál 20, akkor nem kell az iskolára hivatkozni. Nem vagy 14 éves.

Neked annyi a bajod, hogy kényelmes otthon mereszteni a pichàdat, miközben a szüleid eltartanak, mintha még 14 lennél, de neked kéne mellé az a szexuális szabadság is, ami 14 évesen nem jár.

A kettő egyszerre nem lehetséges. Vagy a saját làbadra állsz, és oda a kényelem, viszont jöhetnek a kukik futószalagon. Vagy élsz 14 éves gyerekként, a szüleid nyújtotta biztonságban. De szüzen fogsz meghalni.

2018. aug. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

És miért baj, ha nem viheted haza a pasit?

Attól, mert otthon rinyálnak, még nem kell tudniuk semmiről sem 🙂


Amúgy én koliba költöznék, ha lehet.

2018. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

21 vagyok



Milyen kukik futószalagon, jézusom 😂😂😂

2018. aug. 30. 09:06
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ne viselkedj úgy, mint egy tini, és akkor nem fognak tininek tartani.



Mi az, hogy nem engedik meg? Miért kérdezed meg, hogy szabad e?

Mi az, hogy hogyan vagy tartva? Ha fogod a táskád és elmész otthonról akkor mi van?


Vagy ha most azt mondom, gyere, igyunk meg egy kólát, akkor engedélyt kérsz aputol? Le kell adnom az életrajzom, hogy bevizsgálja? Vagy simán eljossz, ha megkérdezik hova mész megmondod, hogy van egy kis dolgod.

2018. aug. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Egyébként fogj egy könyvet, és este ne menj haza, hanem ülj le egy parkban olvasni.


Ha nyolcra hazaérsz, és megkérdik mi volt, megmondod, hogy volt egy kis programod. Semmi hazugság. Az első 2 alkalommal lesz morcolas.


A legtöbben ezen 16-18 éves korukig átestek, te meg csak húzod az időt, mert nem szabad.

2018. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!