Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élhetek teljese mértékben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élhetek teljese mértékben boldogan nők nélkül is?

Figyelt kérdés

Sajnos egyre nyilvánvalóbbá válik, hogy a párkapcsolatosdi és úgy összességében a csajozás nem az én asztalom. Nemhogy egy komoly lány meghódítása és megtartása, hanem az egyszerű discos ribik sorra döntögetése sem. Vagyis a nők terén teljes mértékben egy csődtömeg vagyok. Erre pedig fokozatosan és egyre biztosabban eszméltem rá. Már nem lázadok úgy ellene mint eddig, hanem úgy érzem kezdem megérteni, és belenyugszom.

Viszont még mindig tartok attól, hogy idővel csak rosszabb lesz ez az abszolút nő nélküli élet, a megszerzett pénz, hobbik, szabadidő ellenére.

21/f



2018. okt. 3. 09:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Miért adnád fel azt amire vágysz?

Ha a boldogságod forrása egy kapcsolat lenne, akkor ne add fel és tegyél meg érte mindent!

(Nem a pénz és az anyagiak villogtatásáról beszélek...)

2018. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%
A boldogság belülről fakad, így igen. Én is boldog vagyok, pedig nem volt még barátnőm.
2018. okt. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Neked kell tudni, mi mennyire fontos az életedben. Olyan is van, aki sosem akar komoly kapcsolatot, és olyan is, aki már 20 évesen családot alapítana. 21 évesen korai még egész életre szóló megállapításokat tenni, mert bármikor lehetsz szerelmes, vagy találkozhatsz olyannal, akinek pont te kellesz. Az is lehet, hogy az évek során nő az önbizalmad, változik a hozzáállásod, és könnyebben tudsz csajozni. De az is, hogy másban találod meg a boldogságot, és eszedbe sem jut. 30, 40 évesen sem lehetetlen elkezdeni, ha akkor vágysz erre. Bár tény, hogy nehezebb, mert a nők gyanakvóbbak, ha nem volt még komoly kapcsolatod, de azért nem kizáró ok.
2018. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Te tudod!
2018. okt. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Hogy is mondjam... Megpróbáltam elérni, hogy legyen párkapcsolatom, de nagyon hosszú lenne leírni azt, hogy miért nem ment.

Dióhéjban csak annyi, hogy borzasztó kevés volt az önbizalmam mindig is, és annyira az objektív szemlélője voltam mindig a dolgoknak ahelyett, hogy átéltem volna az eseményeket, én mindig csak megfigyeltem és elemeztem. Mindenki másnak ment, ha nem is egy csettintésre, de végül azért sikerrel járt.

Már a külsőre is fogtam, de a hiba mégsem ott van úgy gondolom. Nem vagyok a 10/10-es pasi, de hát azokból kevés van, butaság volna hozzájuk mérnem magam. Amolyan átlagosan jóképűnek tartom magam, vagyis tetszettem már nagyon szép lánynak is, de természetesen elszúrtam. Nem, a gond sokkal inkább a szégyenlős viselkedésemben, nagyon visszahúzódó természetemben van, amiből nem tud kihúzni senki. Sem sport, sem más elért sikerek.

Eddig úgy mindig bennem volt, hogy de jó volna egy barátnő, magányos estéimen de jó volna hozzábújni valakihez. Lássuk be, kevés olyan 20 év körüli ember van, akinek nincs igénye ilyesmire.

Most, hogy látom, hogy nem megy, már elhessegetem a ilyesféle gondolatokat, elmagyarázom magamnak, hogy mi miért történt, mi hol veszett el. Egyetlen pontban vagyok hibás, mégpedig abban, hogy nem nem űzöm a csajozást kicsit komolyabban, és nem vagyok túlzottan nagy társasági ember, de ugye aki félénkebb típus az ezeknek nem éppen felel meg.

A jó oldala, amivel próbálom magam nyugtatni tehát az, hogy "mindenre" van pénzem, időm, még tanulok így nem kizárt az sem, hogy nem lesz egy nyomorúságos életem (a nők hiányát leszámítva).

2018. okt. 3. 09:47
 6/30 A kérdező kommentje:
Az, hogy a jövőben változhat azt nem gondolom. Nemsokára már valahol dolgozni fogok, ha az egyetemen nem tudtam minőségi szociális életet élni akkor a jövőben miért tudnék?
2018. okt. 3. 09:51
 7/30 anonim ***** válasza:
15%
Jaj, ne nyafogj mar... Mintha a vilag fajdalmat cipelned.
2018. okt. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nem létezik visszahúzódóság. Ha valaki félénk, azt egykor megszégyenítették és a problémák itt kezdődnek. A melankolikusabb embereknek is lehet önbizalmuk, egy normális stabil embernek van önbizalma, és ez embertípustól, személyiségtől független.
2018. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Dancsó megengedi :)
2018. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Igaz 21 évesen már sok kevéseszű megnősül, de régen a férfiak 40 felé nősültek. És ma is inkább később, mint hamar szoktak az emberek házasodni! Tehát nem késtél még le semmiről!
2018. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!