Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy nő ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy nő ennyire igénytelen?

Figyelt kérdés
A volt barátnőm 10 éve akivel 2 évig együttvoltam(szerelmes voltam bele),de szakítottam vele,mert nem tudott viselkedni.30 éves egy 130fős faluban lakik és ahol az unokatesóm is. Az unokatesóm mesélte,hogy közmunkába dolgozik(utcaseprő féle),szinte alkoholista,legalábbis napközbe is piálgat. Ami a legundorítóbb kb az összes férfi megdugta a faluba még a 60 éves szomszédja is aki idősebb mint az apja.Hogy lehet ennyire lecsúszni,pedig a gimnáziumba járt,nem lehet aztmondani,hogy annyira buta lett volna.
2018. okt. 3. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Gimnaziumba jart, es neked mar ettol nem olyan buta valaki ? Lyezus erelye.

2, aki ilyen noket dug, az a hapsi is jo igenytelen.

A legtobb ember igenytelen...ez van.

Tudnad, h nekem mennyi ember igenytelen...

2018. okt. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki életében vannak olyan időszakok amikor kicsúszhat könnyedén a lába alól a talaj, összeomlóban körülötte minden.

A szerencsésebbeknek ilyenkor akad védőhálója a család, barát, szerelem vagy egyéb formában.

Ez a lány sosem volt a szerelmed ha képes vagy így írni róla, ráadásul ilyen elesett állapotában.

2018. okt. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ez a lány a szerelmem volt de én se vagyok,hülye,hogy mindent elnézek neki. Sajnos már régen se tudott viselkedni,de azért nem ennyire durván mint mostanában.
2018. okt. 3. 10:51
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, az hogy valakiről mit híresztelnek, az egy dolog, a valóság meg más szerintem..

Ha érdekel az illető, akkor vedd a fáradságot és járj utána, te magad.


Te mindent benyelsz, amit mondanak? vagy felnőtt emberként tudod a módját, hogy ellenőrizz egy információt, és annak helyességét?

2018. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez sajnos a leghitelesebb forrásból tudom..
2018. okt. 3. 11:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt teszi az alkoholizmus.
2018. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

5 A "leghitelesebbnek tűnő" forrásról szokott kiderülni, hogy irigység áll a háttérbe, és a legnagyobb hazug...


Van olyan férfi, aki egy ilyennek ült fel, és ma a fejét a falba veri, hogy egykor miért hallgatott arra, aki neki a becstelenebbnél-becstelenebb hazug dolgokat susogta és az egész élete tönkre ment egy ilyen "hiteles" forrás miatt.

Azóta se bírt belőle felállni.


Gondoltam szólók, hogy ne kerülj az illető sorsára..

2018. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!