Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, milyen gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, milyen gyakori nalatok, hogy egyejszakasnal nem all fel a cerka?

Figyelt kérdés

Csak azert kerdezem, mert az utolso kettonel gondok voltak.

Az egyik az gyakorlatilag nem tudott elmenni vagy egy oraig, mar konkretan unatkoztam.

A masiknak meg felallt, de elegge puha volt, aztan le is lankadt.


Eleg sok helyen olvastam masok beszamolojat, hogy belementek szexbe az elso ejszaka es a pasinak nem allt fel.


Csak azert kerdezem, mert nem tudom eldonteni, hogy egyszeruen csak nem jottem be neki annyira, viszont nem akarta az ingyen szexet elutasitani

vagy

zavarta, hogy tul konnyen kapott meg es ezert nem igazan tudott teljesiteni.


2018. okt. 3. 14:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk én nem talajrészeg kokósokkal szexelek, lehet itt rontod el :D
2018. okt. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Ok, azt sehol se mondtaam, hogy talajreszeg volt!

Es ismetelnem, a kerdes nem az en szinvonalamrol szol, hanem gyakorlatilag arrol, hogy mi az oka annak, ha egy ferfinak nem all fel rendesen egy egyejszakasnal, amit o kezdemenyezett. Egyikre se en masztam ra!

2018. okt. 3. 14:44
 13/20 anonim ***** válasza:
77%

"Nagyobb volt a szeme mint a ..."

Szerintem az alkohol és a drog el is intézte.

Egyik csaj 1x sírva mesélte, hogy a barátja füvezés után rajta röhögve próbálta a lotyadt tökét begyömiszülni a lukába... na az milyen gáz lehetett.

Szerintem ha ismétlést akarsz, akkor inkább józan állapotukba közelíts. Ha akkor sem... akkor ennyi volt. Keres más zászlórudat. Vagy egy érdekes hobbit.

2018. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell ahhoz mattrészegnek lenni, hogy gondok legyenek a rúddal, a pia ilyen. Ne nagyon igyatok előtte. Szex előtt valami könnyű kaja, hogy ne éhesen kezdjetek neki, max. 1 pohár bor. Esetleg. Kokózós férfiakat meg hanyagold. :D
2018. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Az utolso kettonek koszonom a hozzaszolast.
2018. okt. 3. 15:20
 16/20 anonim ***** válasza:
43%
én alapból nem kezdek f mint baltakörhintázós riblányokkal, mert undorodom tőlük.
2018. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az oka a pia es a koko.
2018. okt. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

17-es, te meg egy itelkezo fityma vagy. Nem tudsz semmit se rolam es, hogy miert bonyolodtam ilyenekbe, de remelem jobban erzed magad, most jol megmondtad nekem.

Annyit irtam, hogy az utolso ketto kalandom. Ami jelenthet harmat, de jelenthet haromszazat is.

Remelem feltunt, hogy 31 eves vagyok. Nem 15!

Vagyis biztos, hogy lesz par ferfi a multamban, mint ahogy minden normalis es mentalisan egeszseges ferfinek is lesz mar par noje.

Az eletem reszleteibe viszont bocsi, de nem avatlak be. Tolem aztan mindenki gondolhat amit akar.

2018. okt. 3. 18:15
 19/20 A kérdező kommentje:

Es "pias, drogos idiota"?

NE jatszuk a szentet! Egy szorakozohelyen MINDENKI iszik, es eleg sokan szivnak fuvet vagy egyeb. Ez meg senkit sem tesz " pias"-a vagy drogossa.

Azt meg axtan vegkepp nem ertem, hogy mibol szurted le, hogy idiota volt. Csak mert puha volt az f?

2018. okt. 3. 18:20
 20/20 anonim ***** válasza:
64%

Nekem általában akkor nem áll fel ha nem tetszik az illető... Történt ilyen nem is rég hogy egy 30 éves csaj elhívott csak úgy csavarogni és jó volt vele a délután meg aranyosnak is tartottam, de nem éreztem azt hogy na az estémet most szívesen vele tölteném.... Nem iszom, nem drogozok, nem cigizek, de ha szexre került volna vele a sor akkor nekem is löttyedt lett volna, mert nem izgatott fel már a közös program alatt sem. Nem tudom a te esetedben mi volt a gond, de nagyon valószínű hogy 2 orvosi esetet fogtál ki. :)

35f

2018. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!