Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy férfi aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi aki nagyon tetszik és szeretnék nyitni felé, de ő szeretői viszonyban áll egy házas nővel. Ennek ellenére van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Mind a ketten mostanában nagyon sokat beszélgetünk.

Vagy jó 5 éve ismerem.:)


De valahogy az utóbbi 4-5 hónapban rengeteget beszéltünk,volt hogy együtt elmentünk kiállításra,moziba.

De csak mint barátok.


Elmondta,hogy van egy nő,akivel együtt van,és szereti,csak az a probléma,hogy a nő házas már 20 éve és nem akar elválni a férjétől.

De a nő folyton mondja neki,hogy ő is viszont szereti.


Viszont én ebbe a férfiba egyre jobban belegabalyodok.

Szeretném,ha lenne köztünk valami.


Ők már 2 éve együtt vannak.

Mindig hangsúlyozza,hogy milyen jó barát vagyok,de közben folyamatosan valamilyen indoknál fogva hozzám ér.

És nem tudom,hogy tulajdonképpen akkor mégis mit jelentek neki?És mit a másik nő?


Ő nem is igazi párja neki.A nőnek a párja a férje.

A srác is hibás de nem csak ő.

Nem tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel,mert vannak napok,hogy legszívesebben mélyen elásnám magamban.


Ti mit tennétek egy ilyen helyzetben?


Én:20.Ő:25.


2018. okt. 3. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ő szerelmes abba a nőbe. Később esetleg lehet esélyed, de amíg szerelmes, addig nem, szerintem legalábbis.

Keress olyat, akinek a szíve nem foglalt. Írtad, hogy nem a párja. Itt az a lényeg, hogy a szíve foglalt-e.

2018. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

Az a nő, aki egy fia korabeli emberrel kezd, az nem normális, és nem nő. De az a fazon se, aki egy ilyen korú nővel.


Biztos, hogy kiszállnék a helyedben.

2018. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ez az....hogy az a nő nem érdemli meg.

Meséli,hogy szereti a nő,de ennek ellenére úgy bánik vele mint egy szolgával.

Amikor az a nőszemély hívja,neki folyton ott kell lenni,ahol a csaj mondja.

Ez a nő szerintem senkit nem szeret saját magán kívül.


Zavarja a pasit,csak szereti.Állítólag.

Mert ennek ellenére elég sokat akar velem lenni.

2018. okt. 3. 17:48
 4/16 A kérdező kommentje:

2.-es.

Ez a nő enm néz ki 40-nek.

Még 30-nak sem.


Sajnos,női szemmel is azt kell mondjam,vonzó.

2018. okt. 3. 17:50
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig hangsúlyozza,hogy milyen jó barát vagyok,de közben folyamatosan valamilyen indoknál fogva hozzám ér.

És nem tudom,hogy tulajdonképpen akkor mégis mit jelentek neki?És mit a másik nő?"

Pedig pofonegyszerű a válasz, csak te magyarázod bele azt, amit bele akarsz magyarázni. Te egy barát vagy neki, semmi több, a nőbe pedig szerelmes. Hiába áltatod magad, illúziókat kergetsz.

2018. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4 Mennyi idős a nő?
2018. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mindegy.Elcsábítani el lehet ezek szerint őt is.

ÉS nem én leszek itt a harmadik,mert a férfi független.

Csak egy szeretője van.

Aztán lehet,hogy nem szereti őt.

Ez is lehetséges.

2018. okt. 3. 18:29
 8/16 A kérdező kommentje:
45.
2018. okt. 3. 18:30
 9/16 anonim ***** válasza:
Álmodozz nyugodtan, csak aztán ne sírjál, amikor pofára esel. Nyilván nem kellesz neki, nem szeret téged, de ha valaki vak akar lenni, akkor vak is marad. 20 évesen lehetne több eszed, de majd talán tanulsz belőle.
2018. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

8 Miért sztárolod? Egy 45 éves sosem néz ki, még ha nagyon jól tartja is magát, és ezreket költ 30 alattinak:)



Még mindig nem tudom eldönteni, hogy kamu a kérdésed vagy sem:D

De nekem kamura hajaz, mert a nőcit elkezdted sztárolni, és bármennyire is fiatal vagy, azt vetélytárs esetében semelyik korban lévő nő nem teszi:D


Vagy a te általad feltüntetett saját korotok nem fedi a valóságot:D

2018. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!