Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy önbizalom hiányos férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy önbizalom hiányos férfi hogyan viselkedik olyan nő közelében aki tetszik neki?

Figyelt kérdés

2018. szept. 5. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
vagy megsem meri szólítani, vagy folyamotsan máshogy áll hozzá valamikor rendes,nagyképű vagy szótlan ő sem tudja
2018. szept. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Állandóan poénkodik, igyekszik a másik figyelmét magára vonnia, a világ legsegítőkészebb emberévé válik:D
2018. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenki viselkedik ugyanúgy

Ez is személyiségtől függ :)

2018. szept. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én gyakran lesütöm a szemem, nem merek a szemébe nézni, maximum elkapott pillanatok erejéig. Persze amikor csak tudom, bámulom, de lehetőleg úgy, hogy észre ne vegye. Szeretném megszólítani ugyan, de nagyon nehezemre esik. Ha mégis megemberelem magam és eljutok odáig, akkor az sokára sikerül csak. Valószínűleg addigra, hogy még ha az elején érdekeltem is, addigra már nem fogja meghatni.


Ez van. Nekem nem megy kisujjból a csajozás.

2018. szept. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Tördeli a kezét, izgul, nagyokat nyel, százszor is átgondolja, miket mondjon(mivel nagyon nagy a tét), adott esetben verejtékezés, vörösödés, dadogás, összefüggéstelen beszéd és gondolatok, kéz- és lábremegés, tágra nyitott, érdeklődő tekintet, de a lényeg: végig királynőt megillető bánásmód és tisztelet az áhított nő irányába, mert ott nem lehet hiba.
2018. szept. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

@2 Persze. önbizalomhiányos és poénkodik, meg magára vonja a figyelmet... :D na ne viccelj már. :D


Zavarban van. Keveset beszél, vagy erőltetetten. Bugyután viselkedik.

2018. szept. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os pedig így van...rohadt idétlen tudok lenni.
2018. szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!