Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapestiek, mi azzal a gond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapestiek, mi azzal a gond, ha valaki nem Budapesten belül él?

Figyelt kérdés
Nem ilyen 500 kmes távolságra gondolok hanem olyan 20-30 körülire. Nézem a társkeresőket és azt látom, hogy némelyiknek alapfeltétel az, hogy pesten belül lakjon, de még olyat is láttam, aki mondjuk 13. kerületre szűrte le. Mi a baj a kisebb távolságokkal?
2018. okt. 3. 17:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Hogy spontan is lehet talalkozni. A masik, ha netan komolyra fordul a kapcsolat, hajlando vagy-e Pestre koltozni.
2018. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
En jartam anno igy le Pestrol kapcsolat miatt. İszonyat szar volt. Egyreszt mintha Mordorba jartam volna, masreszt nulla infrastruktura (a legtobb ilyen helyen van volan, hev meg orankenti vonat - kosz, ezek nagy nullak) es ennyi. Mindent ezekhez kell igazitani. Ha este jut eszetekbe valami, es nincs auto, akkor teljesen eselytelen barhova is menni.
2018. okt. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 1. irta.


N24

2018. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert fogalmuk sincs hogy mi merre hány méter. Elég fontos tênyező, hogy melyik agglomerációról beszélünk. Budaörs pl lényegesen közelebb van a legtöbb kerülethez, mint mondjuk Soroksár.
2018. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
szegedi vagyok, es csakis szegedieknek irtam vissza a tarskereson.
2018. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én vidéki párom bp-i volt (100km).Hétvégenként ill. előfordult,h két hét mulva tudtunk találkozni.Fél év után összeköltöztünk a fővárosba és már 10éve házasok vagyunk.Akinek nem jön össze pl szakítanak ő nyűgként gondol vissza a sok jövés menésre,ugymond "kár volt érte" Akinek össuejön pedig élete szinte legjobb döntése,h belement egy ilyenbe.Sose tudjuk hol találjuk meg a hozzánk legjobban illő párt akivel az életünk is letudnánk élni.Term.nekem is voltak csalódásaim,de azok miatt nem mondtam volna sose,hogy többet nem vagyok hajlandó senkiért egy lépést se tenni.Néha el is gondolkozom azon,ha akkor nem ismerjuk meg egymást,most kivel lennék milyen emberrel.Lehet tök szerencsétlenül alakulna a párkapcsolatom,ìgy meg megadtam az esélyt és csak sikerült.
2018. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%

Spontan tali is fontos.

N/34 Budapest

2018. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Az agglomeràció tömegközlekedèse botrànyos. Kocsival meg, ha munka utàn làtogatod meg, vagy tőle kell dolgozni menni akkor àllsz a dugóban, meg jóval hamarabb kell elindulni, mert mindenki a csúcsforgalommal megy. Sok helyre órànkènt megy vonat, ahhoz kell igazodni, a bkv 5-10 percenkènt jàr. Este èjjel 15 max 30 perc. A màsik, hogy felnőtt jeggyel a tömegközlekedès sem 2 forint. Meg egy csomó idő elmegy.
2018. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Szerintem sokkal fontosabb a szerelem, mint azon rágódni, hogy de messze van. Attól, hogy nem mindig spontán találkoznak még simán meglehet oldani. Nekem a lustaság jut eszembe mikor valaki a távolságból gondot csinál. Persze össze is lehet költözni, de mivel van saját lakásom így örülnék, ha megoszthatom valakivel, ami igaz nem pesten van, de ne csináljon ebből gondot.
2018. okt. 3. 19:27
 10/22 A kérdező kommentje:
#8 Simán kitudok menni pestre vonattal és busszal, hétköznaponként 30 percenként járnak, ami nem nagy kunszt. Aki ehhez lusta az nem érdemel meg egy normális kapcsolatot.
2018. okt. 3. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!