Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok gond, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok gond, ha nem tudok cipőt kötni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje belebújos cipőkbe járok mivel nem tudom bekötni rendesen a cipőfűzőmet. Sose volt jó kézügyességem hozzá. Emlékszem mikor anyám próbált erre megtanítani agresszíven állt hozzám, idegeskedett, mert bénázok. Mostanában elkezdtem futni, de mivel fűzős futó cipőm van mindig kioldódik és nem tudok emiatt rendesen futni.

Van olyan lány, aki ezt nem nézi cikinek és, ha esetleg futnánk akkor megkötné nekem és akkor is, ha esetleg színházba mennénk, felvennék öltöny cipőt abba is segítene? Nekem a csomókötés is gondot okoz, sajnos ezekre sose volt jó kézügyességem.


2018. aug. 12. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

1 óra alatt simán megtanulhatnád youtube-al vagy akárhogy. És az 1 óra az olyan, hogy ha nagyon retardált vagy.


Bocs, de ez nagyon szánalmas, ha egészségügyi probléma nem indokolja. Bekötném a fűződ, mint haver, de hogy férfiként nem látnálak, az biztos.

2018. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, de ez nem puszta kézügyesség hiánya dolog, itt valami motorikus mozgás defekt van a háttérben. Konkrétan arról beszélek, hogy a kezed meg az agyad közti idegpályák nem működnek normálisan. Én a helyedben ezzel neurológiára mennék első körben.
2018. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Semmi gond, itt sok férfi a mosógépet sem tudja bekapcsolni, nyilván fogsz találni olyan nőt, aki ezt is megcsinálja helyetted, aztán majd idejön sírni, hogy mindent neki kell csinálni.
2018. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem középső csoportig a tesóm kötötte be (ikrem), de aztán nagyfiú lettem és megtanultam sulira bekötni. 😁 Neurológia a te utad, motorikus probléma a háttérben.
2018. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem gond, ha még csak most mész óvodába... bár lehet, hogy már oda is elvarás ez a ''képesség''.

Az a gáz, hogy a kérdés kiírásának ideje alatt már el is kezdhetted volna orvosolni ezt a problémát és a kifogások keresése helyett előrébb is lennél vele. Nem origami hattyúkat kell csinálni vagy tengerészcsomókat kötni...

2018. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Sok diszes ember nem tud, vagy csak több éves gyakorlás után.
2018. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg, biztos az anyád tehet róla. Hány éves vagy? Hat?
2018. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha betegség okozza, akkor bocs, visszavonom az előzőt.
2018. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár, én tudok cipőt kötni sose szoktam. Mióta az eszemet tudom csak bedugom a lábám mellé a fűzőt. Önmagában ez nem zavarna, ha egyébként nem vagy retardált és más alap dolog azért mennének.

23/L

2018. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Orvos látott már? Vicces kívül.
2018. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!