Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a csaj?

Figyelt kérdés

Munkahelyen kaptam magam mellé egy tanuló csajszit, igazából elég csinos meg aranyos, de néha már egyre jobban kezd idegesíteni. Például: Van egy füzetünk, amibe írjuk, hogy egy nap hány látogató volt. Ezt csak úgy magunknak, nem hivatalos. Na most ő egy hétre megcsinálta a beosztást, első sor dátum, utána dolgozók, alatta látogatók száma, de minden sor kiszámolva. Két napig nem jött dolgozni, és előtte este felhívott engem, hogy ő megírta a füzetet a hétre, nekünk csak a látogatókat kell majd beírni, viszont a szombat, vasárnap már csak a másik oldalra fért, szóval lapozzak, nehogy a péntek után még odanyomorítsam, mert ugyan van még utána öt sor, de hat sorba fér ki egy nap. Mondom mi van????? Képes volt ezért fölhívni? Szerintem ha oda "nyomorítom" a péntek alá, képes és új füzetet kezd. Ja, és ezen kívül van még egy saját füzete, amit magának vezet, el sem tudom képzelni, abba mi lehet... Viszont tetszik a csaj, szerintetek érdemes egy ilyennel kezdeni? Vagy otthon még rosszabb lehet?


F/23


2018. okt. 4. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Ez nem teljesen százas. Egy-két patront megér ha jól néz ki, de komoly kapcsolatot ne tervezz ilyen idiótával.
2018. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%

Hallod, még ismerősként sem ismered, tulajdonképpen a felettesednek sem számít, de ilyen apróságokkal máris beosztja az életedet. Tipikus törtető, ki ha én nem, bárkin átgázolok egyed. :D Ezek különben mind így kezdik.

Szóval nekem is van egy kérdésem: akarsz a saját házadba/lakásodba egy fölényeskedő hárpiát?

2018. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hát ez elég fura példa. :D Attól függ mit akarsz. Ha párkapcsolatot szeretnél, és idegesít, annak semmi értelme nem lesz hosszú távon.
2018. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, de lehet, hogy csak a munkában ilyen. Ismerd meg jobban, aztán eldöntheted. Az egyik kollégám munkán kívül nagyon jó arc, de mikor dolgozunk olyan merev, hogy egy mosolya sincs.
2018. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi alapján szerintem lehet, hogy csak precíz, és az is lehet, hogy a hívás témája, csak ürügy volt, hogy felhívjon.

Ellenben munkatársnőm is hasonló, eleinte nem volt vele gondom, majd rájöttem, hogy egy igazi stalker. Nem fogom részletezni, de ijesztő. Szóval fokozottan figyelj arra, hogy csak a munkában ilyen, vagy a magánéletében is. Az utóbbi már bajos lehet, ha túlzásba viszi, ahogy a korábban említett munkatársnőm.

2018. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak ürügyet keresett, hogy felhívjon, mert tetszel neki.
2018. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak stréber, meg feszeng hogy jól teljesítsen. Ennyiből még nem lehet tudni, hogy normális-e... Az is lehet, hogy ürügy volt neki a telefon.

A helyedben "megfigyelés" alá vonnám. Ha túl sok hülyeség jön belőle, akkor nem érdemes udvarolni neki. De az is lehet, hogy megtetszenek neked a bolondságai.

2018. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi ezzel a gond en is precíz vagyok, ugyanígy csinálnám. Szerintem hagyd békén inkább, ha ilyenen kiakadsz
2018. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas kis pasika lehetsz ,ha neked ennyi örömöt okoz....pfff
2018. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!