Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rolam?

Figyelt kérdés

27 eves vagyok , valamiert semmilyen vonzalmat nem erzek a velem egykoru // vagy fiatalabb ferfiak irant -az idosebb korosztaly (itt egeszen idoseket is bele veszem 35-60 eves korig) vonz. Nagyon is , leginkabb a 40-50 kozottiek. Es lehet bolond vagyok, de az ismeretlenek, akikkel eloszor talalkozom.. persze kell lennie egy jo benyomasnak, jol oltozott, magara ado ferfiakrol beszelek.

Volt egyejszakas kalandom hasonlo ferfiakkal, imadtak. Nem kell jopofizni, kimarad a felesleges orakig tarto mellebeszelos tarsalkodas, chit chat stb. Nyiltan lehet veluk flortolni, kacerkodni, aztan johet a szex mint 2 ismeretlen.... engem ez nagyon vonz.


Viszont igy buta vagyok.

En ezt ingyen csinaltam eddig holott sokan kemeny osszegeket kernek ilyen "szolgaltatasert"

- amit sok ferfi meg is fizet.


A negativ kommenteket kerem ne.... koszonom!


2018. okt. 6. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gerontofília
2018. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
negatív
2018. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"egeszen idoseket is bele veszem 35-60 eves korig) "

Egy 60 eves eppenhogy az apad lehetne.


Akkor hasznald ki, de siess, te sem vagy mar pipi husi.

2018. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aranyásó...vonz hogy van pénzük.
2018. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem bolond vagy, csak beteg. De a pontosabb megítéléshez ismernem kellene a jellemed, családi háttered meg hasonlók.
2018. okt. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Hát üzleti érzéked az biztos hogy nincs.

Miért nem kötöd össze a kellemest a hasznossal.

2018. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!