Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban jó, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban jó, ha csak hétvégén 1 napra vannak együtt a felek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 6. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

???

Ez milyen kérdés?

Nyilván vannak kapcsolatok ahol nem lehetnek folyton együtt a felek. Más város, más munkahely, időbeosztás. Ez semmi problémát nem jelent, amíg nem kifelé kacsingattok, és amíg hétköznap is mindennap tartjátok telefonon, messengeren a kapcsolatot. Azonban ennek egy idő után természetesen meg kell változnia. Ez néhány hónapig, de akár néhány évig is eltarthat. Aztán ha már ismeritek egymást jöhet az összebútorozás stb.

2018. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi 4 és fél évig a párommal 200 km-es távkapcsiban voltunk. Heti (munka miatt rosszabb esetben volt, hogy két hét telt el két tali között) egyszer találkoztunk a két város között fél úton 8-9 órára, amikor meg mind a kettőnknek jó volt, akkor egymásnál. A hét többi napján skype-oltunk, telefonoztunk, fb-on írtunk.

Tavaly decemberben ő költözött az én városomba.


Nektek kell eldönteni, hogy jó-e vagy nem. Hogy miért csak ennyit tudtok talizni.

2018. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Ha komolyan gondolom, akkor együttélés, ga nem, akkor marad ez a gyerekes dolog.

Nyilvàn koromnàl fogva gondolom màdhogy.

De heti/2 heti randinàl kérlek ne beszélj kapcsolatról, a kapcsolat az napi szîntű.

(A szex ugyanolyan alapszükséglet mint az evés, az alvàs, szomjúsàg)

Nemrég tanultam jogi óràn, s nem tini vagyok, hanem 33 éves êdesanya és feleség.

2018. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de sajnos ebben nem egyezünk a párommal, úgy néz ki. Én többet szeretnék, de ő az összes ötletemre talál kifogást. :-( De amikor rákérdezek arra, hogy akkor most szakítani akar-e, akkor állítja, hogy szeret. 30-as nő
2018. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!