Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az 50 feletti férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 50 feletti férfiak miért olyan érdekesen csókolnak?

Figyelt kérdés
Már több alkalom is volt amikor ezt megállapítottam, hogy csók közben alig mozgatják a nyelvüket a fiatalokkal ellentétben.
2018. okt. 6. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Mert a fiatalok azt hiszik, minél inkább hasonlít a nyelvük egy ipari mosógép dobjához, annál inkább ők a csókkirályok.

Ellenben az idősebbek még tudnak értékelhetően csókolni, mivel az ő fiatalkorukban még létezett normális udvarlás, tisztelet, és nem volt ennyire divatban a francia csók.

2018. okt. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És akkor én se mozgassam a nyelvem vagy mi?
2018. okt. 6. 23:12
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Más lassan sétálni se tudnak.Szerinted mi más csinálnának?
2018. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól jó egy csók, hogy csapkodsz a nyelveddel, mint hal a szatyorban.

Vedd fel az ő ritmusát, figyelj rá.

Sokkal érzékibb egy csók, ha lassú, bensőséges, kevésbé tolakodó.

2018. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Miert ő nem mozgatja kicsit sem? :D

Én csókolóztam 45 éves férfivel, de az azért rendes csók volt.. szóval nem hiszem, hogy a “fura” az mindenkire igaz.

Nekem a fura csók az, amikor csak úgy tud csókolni,hogy jobbra balra kardozik a nyelvével. Az nekem nem jött be. A csók ennél sokkal sokkal több! ;)

26N

2018. okt. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem igazan mozgatta, szinte semmi.
2018. okt. 6. 23:19
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Ha szinte semennyire, akkor az döglött hal szindróma. :D

Persze van az a helyzet, amikor ez a nagyon lassú, alig alig érezhető nyelv mozgás nagyon őrjítő.

De ha mindig ilyen, akkor ő nem egy csók király.

2018. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Eric Griffin ***** válasza:
88%
Minden idők legkirályabb csókjelenete, amikor Pókemeber fejjel lefelé lóg és MJ úgy csókolja meg. Ott sem kardoznak nyelvvel. Mondjuk ezt nem tudom miért írom, pedig be sem vagyok nyomva. Ami elég fura, így szombat este.
2018. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
75%
Amikor Donald Sutherland lesmárolja Michael Douglast a Zaklatásban:D
2018. okt. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Mert félnek,hogy kiugrik a protkó a csókkal együtt:D
2018. okt. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!