Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tele a világ, a közbeszéd, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele a világ, a közbeszéd, az internet azzal, hogy a férfiak ilyenek-olyanok. Éretlenek, nem tisztelik a nőket. Én pont az ellenkezőjét látom. Hogy lehet elérni, hogy a belső értékekre figyeljenek a hölgyek? Mikor tiszteltek egy férfit?

Figyelt kérdés
Sajnos újra és újra igazolja az élet, hogy a nő csak azt a férfit tiszteli vagy értékeli, aki félelmet ébreszt benne és fizikailag erős, domináns,igazi bunkó, esetleg goromba. Ezért az emberért akár a megaláztatást és a fizikai erőszakot is vállalják, mert az ilyenbe "szerelmesek". Miért nem fontos égy nőnek a való emberi érték, a lélek, a megjelenés, a külsősőég és a süket duma, játszmák helyett? Hol vannak az emberileg és érzelmileg érett, eégszséges hölgyek manapság? (30 alatt..)

2014. dec. 7. 18:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
66%
Miért kell feltenni mindig ugyanazt a kérdést?
2014. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Ezt én se értem, de az egyik rádióműsor, foglalkozott ezzel, ott az jött le, hogy a tesztoszteron szintre nagyon ugranak a nők.

Igazából ebben nem igazán tudok állást foglalni.

18F

2014. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Mert ilyen a világ, ezt nyomatják mindenhol. És igen elkesírítő...
2014. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Napi kérdés, csak átfogalmazva...


Mindenhol vannak normális nők, ahogy normális férfiak is.

2014. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
49%
miért, te milyen belső értékeket tudsz felmutatni?
2014. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom, hogy a férfiak nem tudnak egyensúlyozni a két dolog között.

Tehát vagy az van, hogy minden kívánságát teljesítik az adott nőnek és rabszolgasorba taszítják magukat, mert azt hiszik ezzel majd mellettük maradnak.

A másik része azt hiszi, hogy fölényeskedve elnyomva a másikat majd letöri a szabadsághoz való jogát, ez szokott erőszakba átváltani ha nem sikerül a megfélemlítés.


A nők meg nem tudnak mit kezdeni a túlságosan nagy térrel amit időközben kivívtak maguknak. Sok nő vágyna az elért jogokra de a kötelezettség része már annyira nem tetszik nekik. Ezekből születnek a folyamatos érdekellentéten alapuló viták.

2014. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet elérni, hogy a belső értékekre figyeljenek a hölgyek?"

rakd a kirakatba. élelmesebbeknél működik.

2014. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

én pl azzal "próblkoztam" hogy vallásos környezetben keresem a párom, hiszen hívő vagyok, és minden vallás értékalapú. cserébe az élet úgy tréfált meg, hogy két pszichésen durván problémás eseten vagyok túl. Emberileg is ótvar gáz jellemeken. Persze találunk jobb társakat előbb-utóbb.. de mégis mitha így lenne sajnos. Telesírják a hölgyek a világot a férfiak szidalmazásával, holott bőven magukba nézhetnének..


mi legalább nem fikázunk le egy csalódás alkalmával minden nőt :D


A tesztoszteron-szintre meg had mondjak csak annyit, hogy a magas tesztoszteronszint pl megkopaszít, a dús és erős hajú férfiak számítanak vonzónak, csak egy példa... humbugnak tűnik.

Ha meghallgatod,segíted,kedves vagy, akkor átlép rajtad (emberi tulajdonság is ez). Ha meg egyszer megszólalsz, hogy hékás, persze rendesen és nyugodtan, akkor te vagy a legdurvább ember.

2014. dec. 7. 19:04
 9/35 anonim ***** válasza:

6#,

milyen jogokra gondolsz? nem provokációnak szánom. viszont sokan talán nem gondolnak bele.

szavazhatunk, járhatunk iskolába, beköltözhetünk a városba, egyedül is élhetünk. a rosszallás viszont még mindig sok területen befolyásol, és cserébe a jogokért elláthatunk mindent önállóan. lehet csapot szerelni, gyereket nevelni egyetem közben, meg dolgozni, miközben csinosan takarítasz, és lámpaoltás után bevadulsz, ha találsz valakit az ágyban.

2014. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

nem hiszem hogy a belső értékekre figyelnek. és nem is gondolom, hogy a belső értékekről kellene itt beszélnem.


Amőgy az, hogy a mélyebb dolgok nem vonzók a hölgyek számára tipikusan mostanág a hölgyek között a feszínes barátságokkal is szemléltethető.. elnézést. a férfi barátságok mindig mélyebbek, fairebbek és értékalapúbbak.

2014. dec. 7. 19:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!