Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki úgy érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki úgy érzi kiégett a kapcsolatokban, belefáradt az ismerkedésekbe?

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Aha. Állandóan csak hangember nőkbe botlok bele. A szájuk jár, de bátorságuk nulla.
2018. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Ez a kategória az otthonuk.
2018. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Első válaszoló én meg a szájhős pasikat unom.
2018. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem mondtam le az ismerkedésről teljes mértékben, de már sokkal kevesebb energiát feccölök bele, mint régebben. Kicsit unalmas újra és újra lefutni ugyanazokat a köröket.
2018. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
3: hahaha :D Ha meg rádírna valaki itt, elhajtanád, mint a magzatvizet.
2018. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy kiégtem, csak másra számítottam gyerekként. Tanultam a dolgokból, alkalmazkodtam és boldog vagyok.

A kamukba azért belefáradtam. Unalmas az "én nem vagyok olyan" és "erre meg arra vágyok" kamuköröket lefutni.

2018. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos,szoktam beszélgetni pasikkal.
2018. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem égtem ki, nem is fáradtam bele az ismerkedésbe, mivel nem teszem, csak azt érzem, hogy már nem lesz senkim. Nem görcsölök rajta, de néha azért rossz ez a tudat.
2018. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
53%
Nem. Ismerkedni jó, az élet szép. Nem is értem azokat, akik ilyeneket kiírnak. Az önsajnálat elég szánalmas dolog.
2018. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nekem két párkapcsolat busásan megmutatta, hogy nem érdemes párkapcsolatokban gondolkodni. Rövidtávon még esetleg érdemes belevágni valamibe, de évekre elköteleződni valaki mellett, hatalmas baromság, nem kifizetődő sem anyagilag, sem lelkileg, sem idegrendszerileg, sehogy.
2018. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!