Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyan nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan nővel, aki vaginizmusban szenved?

Figyelt kérdés

2018. okt. 8. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudja magáról, miért nem kezelteti??
2018. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
nem
2018. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én megfordítom a kérdést:

Aki vaginizmusban szenved, akar egyáltalán férfit magának?

2018. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ő kivel jönne össze és mit tolerálna?
2018. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Első: nem olyan könnyű azért kezeltetni, elég komplex probléma, komplex kezeléssel és meg ha lehet is kezelni, bármikor “visszaeshet”.


Hármas: igen, attól még akarhat társat. Miért ne akarna? Vagy örökre maradjon egyedül a vaginizmus miatt?


Egyébként mikor engem diagnosztizáltak, soha nem gondoltam volna, hogy a férfiak nagy része mennyire megértő evvel kapcsolatban. A többiért meg nem kár.

2018. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem feltétlenül kizáró ok! Lehet rá esély,hogy összejönnék ilyen lánnyal!
2018. okt. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért ne akarna egy vagizimusban szenvedő nő, férfit magának? Ez a betegség lelki eredetű és gyógyítható, de ha kezelteti magát az adott nő, akkor is idő kérdése a gyógyulás. Mi van, ha alapjáraton egy ilyen nőnek is nagy a szexuális étvágya? Dúl a sötétség a fejekben, csak azt nem értem, aki nem tudja miről van szó, miért nem néz utána, mielőtt kommentel? Az megint más kérdés ki mit tolerál, jelen pillanatban a vaginizmusról van szó.
2018. okt. 8. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Kizárólag növényevőkkel semmi pénzért sem!
2018. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!