Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24-25 körüli srácok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-25 körüli srácok! Ti összejönnétek egy 18-19 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

A kérdést amiatt írtam ki, mert megismertem egy srácot aki baromi jófej. Egy egyetemre járunk én most vagyok elsős, ő negyedéves (24). Beszélgettünk, sok programon vettünk részt együtt és elkezdtem gonsolkodni. Nekem mondjuk bejön de azt gondolom a személyisége az aki igazán megfogott. Nem az a típus aki abba gondolkodna hogy a közeljövőben családot alapítson és egyebek, pár évet le is tagadhatna. Azt hozzátenném hogy ennek ellenére nem komolytalan vagy gyerekes szimplán csak még nem gondolkodik ilyenekben ( társaságban merült ez fel).

Szóval (inkább csak elméletileg mert fogalmam sincs mit gondol rólam) működhetne szerintetek így egy kapcsolat? A korkülönbséget (is) tekintve.

Ti összejönnétek 18 éves lánnyal?


2018. szept. 17. 20:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy ő dolgozik suli mellett én viszont nem. És itt is megmutatkozik hogy azért mégiscsak más helyzetben van.
2018. szept. 17. 20:57
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Semmi jelentősége, hogy ő dolgozik is, te pedig még nem. Válaszom: simán. Ez a korkülönbség semmit nem jelent. Azt puhatolózd ki, hogy bejössz-e neki. Beszélgessetek, ha jók a radarjaid, hamar rájössz, hogy van-e esélyed nála.
2018. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudhatom, ő milyen, de a válasz igen, a legtöbben összejönnének. Én 19 évesen ismertem meg az első barátomat, 25 volt, mesterképzésen végzős. Azóta is együtt vagyunk. 22, 28 jelenleg. 5 év 5 hónap van köztünk. Nem ezen múlik, hanem, hogy ez a srác érzi-e veled azt a pluszt, amiért szeretné hogy a barátnője légy.
2018. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt gondolom hogy azért van köze a munkának ehhez, mert ő (ha nem is teljesen) de eltartja magát/az egyetemet fizeti én meg nem és bár nem gondolom magamról hogy ezt ne érteném meg csak ő már egy felnőttebb életet él ebből a szempontból.

Nem gondolkodtam még azon hogy tetszem-e neki.

2018. szept. 17. 22:05
 5/10 anonim ***** válasza:
24f vagyok, en nem jonnek ossze mert az eletunk nem ugyanazon szakaszaban vagyunk. Egy ilyen csaj egyetem elott all, buli buli hatan, tanulas, en meg karrierjet most kezdi alakitani. Egyszeruen nem passzol ez a 2 sztem. De sok sikert nektek!
2018. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

5., az te vagy. De nagyon sok lány van, aki ennyi idősen is van olyan szinten, hogy alkalmas egy ilyen korkülönbséggel is normális kapcsolatra.

Kérdező! 2-es válaszomban leírtam, de te mégis bizonytalan vagy, mert ő már dolgozik is egyetem mellett. Hidd el, semmit nem jelent, ha bejössz a srácnak. Mint írtam, legelőször ezt derítsd ki. Mert ha nem, akkor a kérdésednek sincs értelme.

2018. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Semmi gond nincs ezzel. 18 évesen jöttem össze az akkor 26 éves párommal, aki már diplomás volt és dolgozott. Vltak konfliktusaink, de nem a korkülönbség miatt, ez amúgy ss jelentős különbség. Az idő pedig minket igazolt. 10 éve a párom, 5 éve a férjem. Minden kapcsolat tönkremehet és mindegyik működhet. Persze sokszor vannak árulkodó jelek, de pár év korkülönbség miatt elutasítani a lehetőséget is, annak semmi értelme.
2018. szept. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem is korkülönbség. A csávó meg közel sem tartja el magát. Túl sokat gondolsz róla. Keress inkább egy igazi harmincas pasit! És ne legyél ilyen ostoba!
2018. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

En 16 evesen jottem ossze az akkor 24 eves baratommal. Ennek het eve és azota is egyutt vagyunk.

En 23L baràtom 31F

2018. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legtobb ferfi osszejonne ennyi idosen egy 18 eves lannyal, sot meg idoseb ferifak is.

Az en felesegem 5 evvel fiatalabb nalam, o 21 volt mikor megismerkedtunk, en meg 26.

2018. okt. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!