Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti összejönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti összejönnétek egy lánnyal aki egy barátotoknak a húga?

Figyelt kérdés

Adott egy lány aki az egyik barátotoknak a testvére. Felnőtt emberekről van szó, a korkülönbség nem számottevő. Hagynátok emiatt a lányt,(barát testvérével nem kezdünk ki alapon) vagy nem okozna problémát ha amúgy bejönne és szimpatikus?


Én vagyok a srác és bejön az egyik nagyon jó barátom testvére (nem csak megdugni akarom) de kicsit vacillálok. Nektek ez gondot okozna? Kíváncsi vagyok mások véleményére.



2018. szept. 21. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A barátodat kérdezd szerintem, hogy őt zavarná-e.
2018. szept. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Összejöttem, aztán a húg szakított velem. Nem okoz problémát a kapcsolatunkban a barátommal, csak annyit hogy a húg nem akar látni sem. Nem egy helyen laknak már, de mivel gyakran találkoznak, ez esetleg kényelmetlen lehet neki, talán kénytelen most figyelni arra, hogyha én odamegyek nagy ritkán hozzá, akkor szóljon a húgának, hogy most ne jöjjön. De nem kérdeztem erről, nem tudom mit csinál vagy mit gondol.
2018. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom nem tudom. Tudom hogy félti valamennyire a testvérét de normális srác vagyok, nem átb**szni akarom. És annak meg szerintem örülne hogy olyannal jönne össze a lány akit ő is ismer.
2018. szept. 21. 12:13
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
2-eshez még. A barátom viszont annak idején tartott tőle, hogy ha szakítunk, akkor megromlik a kapcsolatom vele. Bennem ez fel sem merült. De nem is lehetetlen, ha a húg egyoldalú félinformációkat ad a barátodnak egy esetleges szakítás után, ő pedig erről téged nem kérdez meg, akkor megromolhat köztetek a kapcsolat. De intelligens emberek közt bízom benne nem fordul elő ilyesmi. Talán túl optimista vagyok.
2018. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Normális a csaj. Amikor beszélgettünk (nem konkrétan erről) akkor azt mondta hogy neki az őszinteség és korrektség minden esetben, minden emberi kapcsolatban fontos. És ezt én is így gondolom. Személyszerit én úgy gondolom hogy a barátságunknak nem kéne hogy köze legyen ehhez a kapcsolathoz (ha úgy alakulna).

jöhetnének még vélemények.

2018. szept. 21. 12:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy mit mond, meg hogy mit csinál, az két dolog. Még nem hallottam olyan nőt, aki nem tartotta volna nagyon fontosnak az őszinteséget. Viszont sokuk valójában nem tudja elviselni, nem tudja fogadni, ha tényleg nagyon őszinte vagyok. Ha valaki harmadik személy valami számára nagyon kellemetlent őszintén közöl vele, akkor tudhatod csak majd meg, a reakciójából hogy ő melyik típus. De ezt te érzed.


A másik, hogy még látszólag normális emberek is totál kiakadnak gyakran szakításkor, és például nagyon érdekes ősszeesküvéselméleteket gyártanak maguknak. Nincs olyan negatív jelző, amit már ne mondott volna rám szakítás után legalább egy nő. Szerencsére a konkrét esetben a húg nagyon védi az intimszféráját, úgyhogy csak kevés hülyeséget talált ki amit tovább is adott, legalábbis a legmeredekebbek amikkel illetett nem jutottak hozzám aztán vissza a barátomon keresztül.

2018. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez bizony a barátság próbája lehet, két okból.


- Lehet a barátod nem örül neki, hogy a hugával szeretnél járni. Az én véleményem az, hogy leszarnám, emiatt nem tenném mellékvágányra az érzelmeimet.

- Ha esetleg nem jönnek össze a dolgok és szakítotok, akkor erre rámehet a barátságotok. Ez a szakítás módjától függ, pl. ha megcsalod, akkor tuti offolva leszel. Amennyiben becsületes módon történik a szakítás, nem kéne, hogy kárt tegyen egy őszinte barátságban.


Összességében tehát én azt mondom, menj rá, de mindig tartsd szem előtt, hogy ez a barátod huga. Persze ezen csak akkor kell agyalni, ha hajlamos vagy a "kilengésre" a kapcsolatokból. Ha odaadó, hűséges fajta vagy, akkor nem sok para lehet belőle. Ha a barátod nem fogadja el, hogy boldog szeretnél lenni, az sokat elárul a barátság mibenlétéről amúgy.

2018. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ricsi te vagy az? 😂 Ha igen, akkor örülök, hogy végre megjött az eszed. Ha nem akkor meg sok sikert :)
2018. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Először a barátomat kérdezném meg, hogy van-e ellenvetése. Ha rábólint próbálkoznék, ha nem, akkor valószínűleg hagynám vagy esetleg megpróbálnám meggyőzni.

Még soha nem fordult elő velem ilyen helyzet, ezért ez csak elvi eszmefuttatás volt.

2018. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátom mondta hogy el tudna képzelni a húga melett. Sőt még az anyukájuk is mondta egyszer.

Szegény lány pont úgy néz ki mint a barátom, csak hosszú hajjal, ráadásul elég elvont is, így soha nem hajtottam rá.

2018. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!