Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek tényleg a személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg a személyiség számít. De csak ha elég jól nézel ki. Ráadásul ezt maguknak sem ismerik be 🙃 Vélemények?

Figyelt kérdés
[link]
2018. okt. 8. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

oké, akkor szexelj egy fogatlan ronda c1g4ny nővel hajrá


persze, hogy vonzó kell legyen a másik fél, de nem minden nő Brat Pitre vágyik, meg jöhet ide Brat Pit, ha egy tuskó idióta, akkor sem kellene a normális nőknek

2018. okt. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Yess.
2018. okt. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Minden embernél számít a személyiség,de össze jönni nyilván azzal fogok,aki be is jön. Mindenki azzal jön össze,aki bejön neki,így müködnek a párkapcsolatok. Külsö megfog,belsö megtart. Van még kérdés?
2018. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

szerintem ugyanugy mint a ferfiaknak, idovel valtozik a fontossagi sorrend. Pl en fiatal lanykent jobban vonzodom a jokepu kicsit megbizhatatlan rosszfiukhoz, de ugyanakkor tortent olyan is hogy a szemilyesege tett egy fiut sokkal vonzobba mint mielott megismertem. Hozzateszem hogy sajnos nem volt eleg ahhoz hogy tobbet akarjak tole de szerintem idovel kinovom majd ezt. Ez mint a fiuknal olyan mint egy jatek hogy minel jobban vonzodsz valakihez kulsoleg annal jobban akarod ‘megnyerni/szerezni’ a tarsasagat. Az igenyessegnek is nagy szerepe van pl ha egy lany rengeteg idot fektet be ahhoz hogy csinos legyen jol nezzen ki akkor miert lenne olyannal akinek ez egyaltalan nem fontos.


Viszont ha valaki sokat csalodott a ‘csak a kivukrol szep’ emberekben akkor idovel elengedi ezeket a dolgokat mert egy társat keres stb. Szoval szerintem tenyleg tapasztalat es igeny kerdese.


22/L

2018. okt. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Fejjel lefelé van az a szmájli. Ezek szerint akkor te is így nézed a világot. Persze, hogy fura dolgokat látsz :DDD
2018. okt. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Lehet felszínes vagyok, de igen, nálam a külső is fontos.

Van egy épkézláb, cuki, egyemmeg’ csávó, aki tökéletes belülről, de nem tetszik a külseje, nem vonzódok hozzá, akkor mit akarok?

Ha csúnya mint az üregi béka, akkor nem tudok vele mit csinálni, mert pl szexnél se fogok tudni felizgulni rá.


Viszont minden éremnek 2 oldala van. Olyan lehetséges (sőt, volt is velem), hogy a belsője megszépíti és helyesnek làtom. Na akkor van esély.

2018. okt. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Es? Szamomra nem vonzo emberrel megsem lehetek parkapcsolatban.

Megint egy semmi eetelme kerdes.

2018. okt. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Értem mire gondolsz. Igazad lehet. Szerencsére nem vagyok rossz pasi, csak a tipikus "sármőrök"től is messze állok.
2018. okt. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Ezzel a "csak elég jól nézel ki"-vel az a baj, hogy szerintetek minden nőnél ugyanazt jelenti az elég jól.

Velem is előfordult már, hogy hiába tetszett valaki személyisége, de ha fejre álltam, akkor sem éreztem vonzalmat iránta. De sosem voltak az eseteim a tipikus álomkülsejű férfiak, sőt, specifikusan sem gerjedek bizonyos stílusjegyeket viselő férfiakra, legfeljebb szemre tetszenek, de a valódi, szenvedélyes vonzalomhoz valami más kell nekem. Ez nem a külső jegyeken múlik, de nem is feltétlenül a személyiségjegyeken. Valami más van emögött, aminek nem tudok nevet adni.

2018. okt. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

A cikk szerint végeztek egy kísérletet:

Fogtak nőket, eléjük dobtak képeket és egy kis leírást férfiakról. Ezután azt várták, hogy a nő majd aszerint a pár tulajdonság szerint választ, amit a képek alá írtak.

Csodák csodájára a nők a kép alapján választottak.

De most komolyan, az alapján válasszon személyiség szerint, hogy odahánynak neki pár sort? Szerinted egy negyed oldalas irományból meg lehet ismerni egy embert?

Szerintem nem.

2018. okt. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!