Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen nőknek van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nőknek van valami mentális betegségük vagy miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Lehet hogy ti is belefutottatok már ebbe a típusba: ha ráírsz mindig gyorsan és sokat válaszol, lehet vele beszélgetni, ha flörtölni próbálsz abba is belemegy, ha randira hívod, örömmel mond igent stb


DE mindig neked kell kezdeményezned a beszélgetést, a flörtöt, a randit, a csókot, magától semmit nem csinál. Ha egyszer azután hogy eddig mindig te kerested, két hétig nem teszed meg ő se fog.


Az ilyeneknek mi bajuk van? Ha nem érdeklem miért nem mondja meg és miért beszélget velem, miért mond igent a randira, stb, miért nem mondja meg, hogy bocsi nem?

Ha meg érdeklem akkor miért van az hogy semmit, de abszolút semmit nem kezdeményez? Nyilván nem azt várom hogy ő szedjen fel vagy ilyesmi, de valamit hozzátehetne.


2018. okt. 6. 14:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha egy fura csajba beleszaladsz, lehet véletlen. Ha ismétlődik, akkor nem a nőkben keresendő a hiba, te választod őket.
2018. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1-es nem mondom, hogy mindig ilyenekbe futok bele, de párszor már megtörtént és szeretném tudni hogy mi zajlik a fejükben az ilyen nőknek.
2018. okt. 6. 14:39
 3/19 anonim ***** válasza:
Mit mondtak, amikor megkérdezted őket?
2018. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem, hagytam őket a pcsába. Így nem lehet ismerkedni.
2018. okt. 6. 14:42
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Lehet mással is ismerkedik, téged csak talonban tart.

Vagy tetszel ugyan neki, de valami miatt n biztos benne, hogy hosszú távon is működne, és ezért nem aktivizálja jobban magát.

A legegyszerűbb persze az lett vna, ha megkérdezed, de neked sem volt annyira fontos a csaj, ha inkább csak annyiban hagytad. Ennyi, nem egymást kerestétek.

2018. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Férfi verzióban is létezik a jelenség. Gondolom válogathat vagy nem sürgős számára mert kapcsolatban van, vagy szerelmes másba vagy éppen csalódás után vagy úgy megégette magát legutóbb, hogy semmi kedve lelkesedni újra.
2018. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem tetszettél nekik annyira, mint forditva. Vagy beléjük volt nevelve, hogy egy nőnek csak ülnie és várnia szabad.
2018. okt. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Talán valami női magazinban azt olvasták, hogy AZ IGAZI NŐ sosem keresi a pasit.
2018. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Megmondom oszinten, en sem szoktam keresni 🤔 Mar 3 napja nem ir, de en sem eroltetem meg magam. Ha hetekig nem irna, en se tennem. De az okat nem tudnam megmondani. Lehet, tenyleg nem annyira fontos szamomra.
2018. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Egyről tényleg kiderült hogy kapcsolatban van, de többről aki ezt csinálta meg az, hogy nincs.


De ha annyira nem érdeklem akkor miért nem mondja meg? Vagy akkor röviden válaszolna és kifogásokat keresne, de ezt sem teszi.


8-as lehet. :D

2018. okt. 6. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!