Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi akar maga mellé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi akar maga mellé olyan nőt, aki otthon marad évekre a gyerekekkel, egyedül viszi a háztartást, hátteret biztosít a családnak. Miért háborodnak fel, mikor egy ilyen nőt el kell tartani?

Figyelt kérdés
Egyedül nem nagyon lehet mindent a család alá tolni, kiszolgálni úgy, hogy mellette valaki 8 órában dolgozik, ebben az országban pedig elvétve lehet csak találni 4 órás állást. Szóval vagy úgy lehet csak felezni a dolgokat, hogy a férfi is ugyanannyi energiát belead a gyereknevelésbe és a háztartásba, vagy a nő nem dolgozik. Sok férfi miért háborodik fel mindkét opción? Van esetleg más ötlet, hogy hogy lehet úgy megoldani egy család életét, hogy a full-time családanya és a magát eltartani képes nő is teljesüljön egyszerre?
2018. okt. 9. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En nem haborodnek fel, sot, ha elvalnanak utjaink fizetnem az asszonyytartast neki, hiszen nem volt alkalma sem ideje kepeznie magat.
2018. okt. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Követem.
2018. okt. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van az a verzio is amikor a nő tart el mindenkit ;), mi most ebbe vagyunk, nekem nagy segítség, hogy itthon van a férjem is velünk, úgy fizikailag, mint lelkileg. Ha kerül rá pénz, akkor ez is egy megoldás lehet, nálunk véletlenül alakult így, de én egyáltalán nem bánom. A férjem az elején ellenezte ezt a helyzetet, mert úgy érezte neki kellene legyen a családfenntartó, főleg miután megszületett a fiunk, de mostmár nagyon belejött ő is a babázásba, sokkal több türelme van mint nekem mindenhez, egészen jól elvagyunk hárman. Ahogy a fiam tölti a 2 évet én megyek vissza dolgozni, a férjem meg marad itthon vele még egy évet.
2018. okt. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert rájön a pasi hogy nem/vagy csak nehezen tudja őket eltartani. Aztán persze úgy tűnik neki hogy a nő "nem csinál semmit". Én évekig szinte nem dolgoztam, vezettem a háztartást, gyerekeket. A férjem nem volt képes felfogni hogy nem tud minket eltartani, így elmentem dolgozni. Felborult minden és el is váltunk.
2018. okt. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
En (28)n párom (33)f ,2 gyermekünk van.En nem dolgozom amióta megszületett a második gyermekünk.Mi vagyis a párom hozta fel hogy en ne menjek vissza dolgozni,vezessem nyugodtan a háztartást,neveljem a gyerekeket,gondozzam az állatokat itthon.Ő megmondta hogy megkeresi 2 ember fizetését egy hónapban..van hogy egy hétvégi maszek meloval megkeres annyit mint en anno a kisboltban egy egész hónap alatt.Viszont en viszem 100 szalakeson a háztartást,intézem az összes iskolai programot óvodai dolgokat,de jól is van ez így.Atszamoltunk minden lehetőséget,ha elmennek napi 8 órában ő nemtudna annyit menni mert ugye a gyerekek,segitsegunk (mama) nincs,mi igy vagyunk.😊
2018. okt. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfi nőtt fel csonka családban. Apa sehol, az anyja egyedül vitt mindent: eltartja, és viszi a háztartást. Ezt a női mintát keresi, miközben férfi mintája nincs, csak az, hogy ő "fèrfiként" anya által körbe van rajongva, ki van szolgálva.

Tovàbbra is ezt az életvitelt szeretné folytatni, csak egy jóval fiatalabb, szexi anyu mellett, aki az ágyban is teljes körűen kiszolgálja.

2018. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert rájön a pasi hogy nem/vagy csak nehezen tudja őket eltartani.


Pontosan ez történt nálunk.

Megoldást egy-kettőt látok a környezetemben a helyzetre, magas végzettségű férfiak tudnak úgy pénzt keresni, hogy ők sem nyolc órát, vagy rugalmas munkaidőben dolgoznak. Több gyerek van, rengeteget segítenek a feleségüknek, felesben jönnek-mennek a gyerekekért, s a felső vezető apucinak nem derogál a vacsi készítés, leckeiratás, bevásárlás. Fantasztikus férjek vannak, komolyan le a kalappal néhányuk előtt. Reggel 6-ra megy dolgozni, anya viszi a gyerekeket (s övé minden házimunka, ami ezzel jár ekkor) 9-re beér, dolgozik kb fél 6-ig, viszont apa már 3-kor szabad, s jön a lányokért, s ellátja őket.


Nekem nem jutott ilyen jó férj sajnos.. (nyilván én választottam). Mikor még lövése nem volt mit jelent egy családot eltartani, akkor még jöttek az ígéretek, hogy én csak szüljek, meg részmunkaidőben dolgozzam, és majd ő mindenről gondoskodik.

Aztán szültem, neki nem úgy alakultak az üzleti dolgai, ahogy tervezte, nem tudott eltartani, már a babák 3 hetes korától home office-ból dolgoznom kellett, hogy a rezsit be tudjam fizetni. Nem tudott annyi pénzt keresni, hogy ételre, lakhatásra, rezsire, egyébre elég legyen.

Aztán nagyon hamar becsúszott még egy gyerek, végig dolgoztam, s azóta is, nyilván, és a háztartásban semmit nem segít. Kérem szépen, kérem csúnyán, elbeszélgetünk, rajozolok SZARIK BELE, és iszonyú durva, de egy okból nem válok el, (más bajom nincs a pasival, csak ez, amúgy rendbe van, nincsenek negatív dolgok) de őszinte leszek, nem tudok két gyereket hozni vinni egyedül és eltartani magunkat. Kéne fizetnem egy bébiszittert, hogy elhozza őket az oviból, de akkor meg nem tudnám fizetni az albérletet.. (a házunk eladása után vagy nagy hitellel tudnék lakást venni, vagy albi..)

Tehát tudomásul vettem, hogy nekem így alakult az életem, hogy minden rajtam van, és azt az icipici dolgot, amire meg lehet bízni, hogy heti kétszer hozza el őket ő az oviból, azt használom, a többit meg lepörgetem én, és néha elgondolkodom fáradt éjjeleken, hogy egy marék gyógyszerrel öljem meg magam, vagy éhségsztrájkba fogjak, mert még mindez nem elég, de miután eltartom a kölyköket magamra 3 ezer forintnál többet nem tudok egy hónapban költeni.

Meg is mondtam a kislányomnak, hogy kinek szüljön, és kinek ne.. legyen okosabb, mint a hülye anyja.

2018. okt. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért nem szabad kiny.alni apuka hátsóját, amíg otthon vagytok gyed-en!

Nagyon sok esetben itt siklik ki a dolog, hogy ó, hát ő dolgozik, ő eltartja a családot, ő csak pihenjen. Az anya úgyis otthon van, természetes, hogy minden terhet levesz a válláról. Beleértve az apaság minden terhét is. Nem pelenkáz, nem fürdet, nem viszi sétálni, mert az az anyja dolga. Itt silányul le a gyereknevelés hàzimunkává, amit "igazi férfi" nem csinál.

Aztán elröppen az a két év, az anya megy vissza dolgozni, hogy meg tudjanak élni. És összeszakad, mert minden rá marad. A férfi élete ettől nem változik. Nem fog automatikusan mosogatni minden este meg játszótérre vinni a gyereket. Ilyenkor a nő kétségbeesetten próbálja rászorítani, hogy kivegye a részét. A férfi azt érzi, hogy elsárkányosodik, és több a dolga is. Nem véletlenül adják be 3-4 éves gyerek mellett ennyien a válást!


A másik hiba, mikor összeköltözés után már eleve ez a leosztás. A nő odateszi magát, hogy ő micsoda háziasszony és feleség (lenne), csak hogy megtartsa a férfit. Beleszoknak ebbe a felállásba, és amíg nincs gyerek, addig sokkal kevesebb munka vinni a háztartást.

Utána jön a baba, és a fent vázolt menetrend.

A 22-es csapdája előállt, mert adva van egy férj, akire nem lehet tàmaszkodni, inkább csak plusz egy gyerek. És adva van, hogy a közös gyereket fel kell nevelni, ami többe kerül, mint amit az àtlag kisgyerekes nő megkeres.

El lehet válni, legfeljebb másképp lesz xar. Jó megoldás itt már nincs.

2018. okt. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

adva van egy férj, akire nem lehet tàmaszkodni, inkább csak plusz egy gyerek. És adva van, hogy a közös gyereket fel kell nevelni, ami többe kerül, mint amit az àtlag kisgyerekes nő megkeres.


Pontosan. (előző vagyok)


Amúgy meg hazudtam, nem csak ezért nem válok el, hanem mert apával nagyon jókat lehet este legózni meg lovacskázni. Ezt meg nem akarom elvenni tőlük. Hadd csinálják. Ez nagyobb érv, mint hogy a bébiszitter elvinné a lakhatás árát.

2018. okt. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5%

Nem ezen háborodnak fel, Kérdező.

Azon háborodnak fel, amikor a nő mindarra, amit felsoroltál, nem képes, deeee azért el kell tartani.


Te mit kezdenél olyan tehénnel, akinek adod a zabot, csak éppen tejet nem kapsz tőle?

Őszinte választ pls.

2018. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!