Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyiknek van lakása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyiknek van lakása, kocsija, jólétben él a másiknak nincsenek meg ezek, akkor miért úgy áll hozzá a másikhoz, mintha egy idegen akarna élősködni rajta?

Figyelt kérdés

Nem mindenkinek alakul a legjobban az élete. Sajnos nincs egyenlőség és széles középosztály sincs, így nem meglepő az, ha nem mindenki rendelkezik saját lakással, kocsival meg egyéb dolgokkal. De ez nem azt jelenti, hogy a másik egy élősködő.

Szerelemben nem tök mindegy, hogy ki mivel rendelkezik? Párkapcsolat a közösségről szól, hogy megszűnik az én és a te, amiből mi leszünk. Vagy, ha zavaró a jelenség, akkor tessék kiállni nagyobb társadalmi egyenlőségért, szociális intézkedésekért és széles jóléti középosztályért ahelyett, hogy az egyént néznétek le!


Persze ne vegye ezt mindenki magára! Csak eléggé dühít ez a pökhendi nézet.


2018. okt. 9. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki áll úgy hozzá? Nekem volt házam, kocsim, mikor megismertem a férjemet. Neki nem volt, ezért ő költözött hozzám, de sosem éreztem élősködőnek. De volt rendes munkája, céljai, amiket el is ért.


Egyébként a legtöbb embernek nem hullik az ölébe a jólét, hanem keményen megdolgozik érte. És szerelem ide vagy oda, egy idő után bizony bosszantó, ha csak az egyik fél húzza az igát.

2018. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Valamit nagyon félreérthettél, senki nem hív élősdödőnek egy olyan embert, akinek nem feltétlenül van vagyona. Azt hívják élősködőnek, aki nem dolgozik, nem tanul, nem fejlődik, helyette csak vakarja a seggét egész nap és eltartatja magát a másikkal. De még ott se feltétlenül, én azokat az embereket például nem tartom élősködőnek, akiknek ugyan nincs keresetük, de például kisgyerekkel vannak otthon és emellett vezetik a háztartást.
2018. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

*akkor miért úgy áll hozzá a másikhoz, mintha egy idegen akarna élősködni rajta?


Aki így áll hozzád, attól az első pillanatban el kell köszönni. Megköszönöd az addig eltöltött időt, és mély kalapemeléssel lelépsz.

2018. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Szerelemben nem tök mindegy, hogy ki mivel rendelkezik?" Nem. Neked sem. Neked jómódú kell (ene) Keress ehy magadnál csóróbbat.
2018. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!