Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van rá, hogy belém fog szeretni így?

Figyelt kérdés

Egy helyen tanulunk, így ismerkedtünk meg. Beszélgettünk már korábban is, de csak pár szót, nagyrészt írásban tartottuk a kapcsolatot, mert nincs sok közös óránk, végül az egyik buli alkalmával jött oda hozzám.


Az este úgy végződött, hogy megcsókolt, akkor mondta, hogy előző nap szakított a barátnőjével, mert a kapcsolatuk "kihűlt" és a távolságot nem bírta. Azóta minden nap beszélünk, volt már köztünk több is, bár alig egy hónap telt el.


Nem vagyok még belé szerelmes, de szeretném, ha több lenne és erről beszéltünk is már. Kicsit hihetetlen volt számomra, mennyire odáig van értem, nagyon érezteti, mennyire tetszem neki, nem egyszer mondta, hogy olyan ez, mint valami álom, hogy minden annyira jó köztünk, meg mennyire jól kijövünk és hogy álmában sem gondolta volna, hogy létezik olyan lány, akivel ennyire hasonlít az ízlése szexuális téren. Én is élvezem ezt, tényleg szinte mindenben benne vagyunk, amit a másik szeretne, ugyanazt szeretjük és bár nem sok időnk van egymásra (heti kétszer találkozgatunk) ha van igazi barátság extrákkal, a mi kapcsolatunk jelenleg az.


Ő azt mondta, nem zárja ki a kapcsolat lehetőségét, csak jelenleg nem tudja, mit akar és talán kicsit fél is egy kapcsolattól és a pofáraeséstől (volt már párban része) és egyik pillanatról a másikra változik benne a dolog, hol úgy érzi, akarja ezt és összejönne velem, hol pedig úgy érzi, nem férne bele egy kapcsolat neki és érzelmileg még nem az igazi.


Voltatok már hasonló helyzetben? Lett belőle valami/mennyi idővel azután, hogy megismerkedtetek vagy hogy egyáltalán történt köztetek valami? Meddig érdemes várni? Persze, élvezem a mostani helyzetet is, de úgy érzem, nem sokáig fog elég lenni nekem, hogy ez csak ennyi.


2018. okt. 10. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi esely nincs ra. Aki veled akar lenni, az nem beled urit heti ketszer, es kozben hulyesegekkel etet, hanem kapcsolat kialakitasara fog törekedni veled, es nem pedig a vaginaddal.
2018. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak egyszer feküdtünk le, a többi csak a beszélgetéseinkből derült ki,abból, ahogy flörtölgetünk meg ilyesmiből. És egyszer sem "ürített belém", inkább arra hajtott akkor is, hogy nekem jó legyen, a szex részéből akkor nem sok lett.
2018. okt. 10. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi esèly. Tetszel neki, elvan veled, de ennyi, nem fogtad meg. Javasolnàm a jövöre nezve: aki ilyen dumàval jön, nem zàrkózik el, de fèl a pofàra esèstől blablabla annak ajtó. Ha valaki fèl egy új kapcsolattól règi rossz emlèk miatt, az maradjon otthon szedje magàt össze, ne huzza màs idejèt, meg hasznàlja a mâsik figyelmèt kedvessègèt teràpiànak, hogy ő mèg kell valakinek. Aki ilyen dumàval jön, azt dobd azonnal.
2018. okt. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!