Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha elsírom magam neki van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elsírom magam neki van esély hogy még szeretni fog?

Figyelt kérdés
Egyszer már voltam férjnél, elváltunk, nem azért mert nem szerettük egymást hanem a körülmények mindig közénk álltak. Újra megházasodtunk, én hozzámentem a mostani férjemhez, ő meg elvett egy nőt, aki most terhes tőle, a 4. hónapban van. Pár nappal ezelőtt találkoztam a volt férjemmel, sokat ittunk és nosztalgiáztunk, kiültünk a Dunapartra beszélgeni...aztán felajánlotta hogy hazavisz, de a kocsiban egymásnak estünk...szóval lefeküdtem az ex-férjemmel. Ha őszinte megbánást tanusítók a mostani férjem felé van esély hogy megbocsát vagy inkább hallgassak róla örökre? 26Nő.

2014. jún. 21. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne mondd el.
2014. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jézusom, ez már inkább beteges.
2014. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ne monnd el ,de emészteni fog.

Monnd el,de elhagyhat.

Hát egyiksem túl fényes,de megcsaltad a férjedet és ezért nem is lehet téged sajnálni,azt kapod amit érdemelsz.

2014. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
őszinte megbánást tanusítasz... aha. gondolom azért eléggé élvezted a mókát az exeddel.
2014. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Emészt most is a dolog, de félek neki elmondani...
2014. jún. 21. 20:08
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond el. Joga van tudni.
2014. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy őszinte, így hogy akarsz boldog lenni?
2014. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Félek, hogy az őszinteségemmel csak kárt tennék
2014. jún. 21. 20:16
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt már tettél.
2014. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

joga van tudni, igen, meg senki nem szeret átvert lenni. de úgy öleljen meg, hogy neked meg még mindig az exeddel töltött éjszaka jár a fejedben?

igazából ez nem sírás kérdése. én akkor sírok ha valami nagyon nagyon fáj, nem pedig akkor ha egy fórumcsoport aztmondja nekem hogy sírjak mert akkor megenyhül.

what?

szóval a lényeg hogy megérdemli hogy elmondd, és tudod, nem akarok beolvasni, de tudod hogy ha ezt így meg tudtad tenni, és nem mondtad azt hogy stop, akármelyik pillanatban, mert gondolom nem fél óra alatt történt ez az egész a találkozással együtt, és mondtad azt hogy bocs nekem férjem van, akkor vállalni is tudni kellene a következményeket.

2014. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!