Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagált így?

Figyelt kérdés
Van egy netes "ismerősöm", én 23 vagyok ő 30F. Ha beszélünk akkor általában elég lekezelő, sőt megalázó, viszont mindig ő keres (az most lényegtelen, hogy miért beszélek vele). Megígértem, hogy átküldök neki valamit, aztán viszont megbetegedtem így nem volt ídőm megcsinálni. Tegnap kérdezte, hogy megcsináltam-e amit kért, de mondtam hogy nem, mert elég beteg vagyok. Erre szinte "kiakadt", hogy jézusom, miért nem szóltam neki, pihenjek meg igyak sok folyadékot meg mit tudom én, meg hogy szóljak ha kell valami. Nekem eddig teljesen úgy jött le, hogy ő teljesen leszrja, hogy mit csinálok, és ez nem is zavart igazán hiszen leginkább unaloműzésből beszélünk. Szerintetek miért így reagált? Nekem ez eléggé manipulatív és pozesszív hozzáállásnak tűnik annak tükrében, ahogy általában viselkedik.

2018. okt. 11. 19:34
 1/4 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Na pont ilyen az, amikor két, nyak fölött sérült egymásra talál.
2018. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
username checks out
2018. okt. 11. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Lehet, hogy a leszarom stílus mögött azért mégiscsak törődik veled, de ezt nem tudja/akarja teljes mértékben éreztetni, viszont mikor tényleg szükség van rá, megteszi.

Vagy lehet, hogy abban a téveszmében van, hogy a stílus amit képvisel egy működőképes stratégia, de valójában ő nem ilyen.

Mindkettő megállapítás csak jót hoz magával, de én a helyedben kedvesen rákérdeznék.

2018. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Manipulál, sakkozgat, rombolja az önbizalmad, azáltal, hogy a saját szemedben te "leértékelődsz" ő annál inkább vonzó alternatíva lesz számodra.

Ilyenkor viszont megmutatja a törődő oldalát, amitől megint csak értékesebb lesz.


Nem érdemes belmenni ilyen játékba.

2018. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!